Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a módja a rendtartásnak...

Mi a módja a rendtartásnak karácsonyig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ti mikor kezdtek neki a karácsonyi nagytakarításnak,és,hogy csináljátok,h addig meg is maradjon?Kisgyerek és egy férj mellett??Mivel kezditek!A legrészletesebben szeretném!Köszönöm


2009. nov. 22. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgymond "nagytakarítást" nem szoktam tartani, folyamatosan takarítok, ha van időm és kedvem, akkor pakolom ki egy-egy helyiségben a pl. szekrényeket.

Karácsony előtt csak a sütést/főzést próbálom minél hamarabb megcsinálni, hogy ne az ünnepre és két ünnep közöttre maradjon minden.

Mindenki azonnal elpakol maga után, játékok csak a gyerekszobákban lehetnek. Így a lakás mindíg rendben van.

2009. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kérdéskiíró: lelkemből szóltál! nekem is nagy kérdés! én valszeg karácsony előtt kiveszek pár nap szabit, és nekidurálom magam. minden sarkot kipucolok, könyveket leporolom stb., stb.

már előre utálom!

2009. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! 15 hónapos a lányom, úgyhogy idén kicsit nehéz lesz nagytakarítani. A konyhát tegnap súroltam, mert itthon volt a párom, kitakarítottam az összes szekrényt kívül-belül, rendbe raktam a kamrát, kimostam a függönyt, ablakot pucoltam, csöveket átmostam. Mikrót, sütőt kisúroltam. Ma a fürdőszobát fogom takarítani, ablak, zuhanykabin, fürdőkád, csempe vizkőodózás, páfrányokat lezuhanyozom, felmosok...stb. Én csak egyesével tudom a lakás pontjait takarítani, mert különben a lánykámtól nem haladok sehová. Bár most azt találtam ki, hogy a nagy télapónkat ma felteszem már az ablakba kívülről, és azt már tudja a kis segítség, hogy a télapó figyeli a jó gyerekeket:)) hátha beválik...
2009. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem én is a második válaszadó alapján fogok cselekedni!Hiába takarítok ki előre semmit nem érek,majd 19-20 körül elkezdek takarítani mindennap egy helyiség,a wc fürdőt egy nap is ki tudom,a konyhát kamrát szintén valahogy így!:)
2009. nov. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!