Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Már csak hat nap van karácsony...

Már csak hat nap van karácsonyig. Izgultok már hogy milyen ajándékot kaptok? Várjátok és szeretitek a karácsonyt? És milyen ajándékra számítotok milyet szeretnétek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Én imádom a Karácsonyt éás gyakorlatilag amint elmúlik már várom a következőt :)

Mindig nagy hagyományai voltak a családunknak az ünnepekre, sok ünnapi fogás, rengeteg csomag, mindennap rokonok, esténkét filmnézés, társasozás együtt.

Most már 26 vagyok és van egy fiam akinek ez lesz az első Karácsonya szóval inkább ő fog csomagokat kapni, de nagyon várom már hogy mit szól az egészhez :)


Mi leginkább vele kapcsolatos ajándékokat adunk az idén de neki játékokat, mesekönyvet, megmondtuk a rokonoknak is hogy inkább neki vegyenek ajándékot ne nekünk, úgyis midnen körülötte forog majd :)



Boldog ünnepeket!

2010. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Nekem kislányom van, és 27 vagyok, és neki is ez lesz az első karácsony:D Annyira várom már. Sajnos most kaptunk be egy betegséget mind a ketten, de inkább most, mint karácsonykor. Vettem neki csini ruhát, meg egy hintaszéket. Én semmit nem kapok és a párom se, abban az értelemben, hogy nem vettünk egymásnak semmit. Nincs szükségünk semmire, mi egymást és a kislányunkat kapjuk karácsonyra. Számomra a legszebb ajándék, hogy boldogságban tölthetjük a karácsonyt, és hogy feldíszíthetem a lakást. Nekem ennél több nem kell, mit is kívánhatnék ennél többet?:D

Mindenkinek kellemes ünnepeket!

2010. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 vagyok, várom a karácsonyt, de kicsit félek, mert addig még le kell tennem egy vizsgát, aztán ipari mennyiségű mézeskalácsot, cukorkát és bonbont kell készítenem, mert sokaknak édességkosarat adok ajándékba.

Milyen ajándékra számítok.. elsősorban jó könyveket szeretnék kapni, de sajnos az utóbbi években nem nagyon kapok, sőt volt egy olyan karácsony, amikor egyetlen könyvet sem kaptam! Az annyira nem volt jó... ezen kívül hát nem tudom. Én a hasznos ajándékokat szeretem, de ahhoz kellene tudni a családomnak, hogy mire van szükségem. Viszont sajnos külön élek, ezért fogalmuk sincs róla. Így nem tudom, mit kapok. Ha tippelnem kell, akkor biztosan kapok egy-két könyvet, fülbevalót, meg talán nagymamámtól valami ruhaneműt, pulcsit vagy ilyesmit. Azt biztosan tudom, hogy a sógoroméktól egy serpenyőt kapunk.

Én a karácsonyban az ajándékbeszerzés részét szeretem, most egész jókat sikerült beszereznem: húgomnak egy vesemelegítő, a páromnak, anyukámnak és az öcsémnek egy-egy könyv, olyan amit szeretni fognak, apukámnak egy gyönyörű faliórát találtam, azt adom neki. Nagymamámnak kell még valamit szerezni, neki még nem tudom, a többieknek meg megy az ajándékkosár :)

2010. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem érdekel az ajándék. Engem az dob fel, hogy a családommal leszek.
2010. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Várom és nagyon szeretem a karácsonyt.

De egyáltalán nem érdekel, milyen ajándékot fogok kapni, nekem ez nem erről szól. Illetve valamennyire igen, mert adni viszont imádok! Nagyon szeretem látni az örömöt annak az arcán, akinek jól eltalált ajándékot sikerül adnom. Idén a felnőttek sajnos csak jelképesen kapnak, mert a pénz sajnos nagy úr... a gyerekek persze azért kapnak, ők még nem értik a pénzhiányt.

De így is várom, mert a fiam csillogó szeménél, ragyogó, boldog arcánál a világon szebbet elképzelni nem tudok, ennél csodálatosabb ajándék nincs!

2010. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán bírom a karácsonyt, ajándékot meg igazából nem is akarok semmit, olyan nagyon semmire sincs szükségem, max egy új billentyűzetre, azt meg tudok venni.

f/17

2010. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
49%
kiégtem,így nemérdekel a karácsony
2011. dec. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!