Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek le tudok fogyni...

Szerintetek le tudok fogyni karácsonyig 8 kg-t? Bővebbenlent

Figyelt kérdés
Szóval karácsonyra kén 8kg mínusz, és ha odafigyelek arra, hogy mit eszek, nem eszek magas zsírtartalmú, és kalóriatartalmú ételeket, és het 4x tornázok 1 órát (Rubint Réka) akkor sikerülhet?
2011. okt. 24. 19:03
 1/6 Kati88 válasza:
Szia! Szerintem ha ezt tényleg betartod,a kkor havi 4kg simán lemegy, habár nem írtad, hogy hány kiló vagy. Ha 50 vagy és 42 akarsz lenni, akkor nem biztos, de ha 70 fölött vagy, akkor kb. biztos.:) Ha 90 fölött vagy, akkor lemegy 12kiló is.:) sok sikert!
2011. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LadyLee ***** válasza:
Szerintem is jók az esélyeid - hajrá!
2011. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen biztos hogy le!!

Figyelj oda menni fog sok sikert!

2011. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
63 vagyok, 159 cm :// köszönöm a válaszokat !
2011. okt. 24. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lemegy addigra 8kg, ha mindent jól csinálsz.Életmódot kell váltani, nem szabad koplalni, mert annak rossz következményei lesznek..Mozogni meg mozogj minél többet.Én a konditermet javasolnám a Rubint Réka helyett, de ha nincs rá lehetőséged, akkor jó lesz a Rubint Réka is.Én is jól szeretnék kinézni karácsonyra, bele is húzok, megpróbálom kiiktatni a csalónapjaimat(heti 1x tartok ilyent).Igaz, csak 2-3 kg-ot szeretnék fogyni, de minél kevesebb zsír van az emberen, annál nehezebb a fogyás.
2011. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És nem alakul majd át izommá?nem leszek nehezebb?
2011. okt. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!