Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért büdösödik be a frissen...

Miért büdösödik be a frissen kimosott ruha?

Figyelt kérdés

Hiába, hogy meleg szobába terigetjük ki, olyan büdös lesz tőle, mint az istállóban, komolyan mondom (még vizesen)!!! Némelyik úgy be tud büdösödni. Nyáron nem jelentkezik ez. Pedig normális mosószert használunk, és nem rossz a mosógépünk. Mit lehetne ez ellen tenni? Van valamilyen praktika?


Előre is köszi :)



2013. dec. 6. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

1) Trisóval át kéne mosni a gépet


2) A gép tiszta, de nagyon magasa páratartalom, így nem száradnak a ruhák.

2013. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig szoktál szellőztetni a lakásban ? :)
2013. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám van illetve volt.

Ami nekem segített: egyszerre csak egy adagot mosok és azt szellősen teregetem szét a szárítón. Ennek a hátránya, hogy szinte mindig mosok mert sosem fogy el. Ami a másik, hogy kevesebb öblítőt használok.

2013. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Utolsóval egyetértek, figyelni kell arra, hogy ne érjenek nagyon össze a ruhák, különben befülled. De lehet, hogy az anyagától is függ, vagy hogy mennyire párás / szellős a helyiség, ahol szárítjátok.
2013. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg emeld fel a centrifuga fordulatszámát. Így kevesebb víz marad a ruhákban.
2013. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1200as, vagy ezt megközelítő sebességen centrizz, és egy ruhát 2 drótra tegyél. én mindig így csinálom, és jó illatúak a ruhák. ja, és közel van a radiátorhoz a szárító, talán számít egy kicsit :)


száradás után lesz büdös, vagy már akkor mikor kiveszed a gépből?

2013. dec. 8. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!