Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert ajánlotok nekem?

Milyen mosószert ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves lány vagyok, apukámmal élek és az élettársával...anyukám 300 km-re van a részleteket nem mondanám..:) apunak a bnője nem engedi, hogy az ő mosószerüket használjam...így apuval kellene vetessek...Tegnap vetettem vele egy Silan sensitive öblítőt 2 litereset...meg egy Tomi mandulatejes mosógélt...ezek jók lesznek a továbbiakban is? Ti milyet ajánlotok érzékeny bőrre? Na meg aminek még az illata is jó...Nektek melyik mosószer és öblítő vált be? Előre is köszi a válaszokat! 15/L :)

2013. dec. 8. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a kombináció teljesen jó lesz, én is használtam.

2013. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Én mosószert a Lidl-ben veszek, fehér ruhákhoz pedig Ariel mosóport használok.

Öblítő pedig Lenor, Coccolino... néha ecet is.

2013. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem az öblítőt magad válaszd ki, szaglászd meg őket boltban és amelyik tetszik,azt vedd meg. Tapasztalat, a fehér és sárga szinűek mindig jó illatúak :)

A mosószerre,pedig mindenki mást mond. Szerintem már nagylány vagy, nincsenek vészesen koszos ruháid (fűnyomos, saras,nem eszed le magad, stb), szóval nagyjából bármelyik mosószer jó az átlagos ruha kimosásához (ariel,persil,de az olcsóbbak is).

Talán a fehér ruhákat érdemes magasabb hőfokon, valami fehérítős mosószerrel mosni,hogy tényleg szép fehérek maradjanak.( főleg a fehérneműket)

2013. dec. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!