Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen mosóport, folyékony...

Milyen mosóport, folyékony mosószert vegyek ami viszonylag olcsó szépen tisztít és fehérít? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Úgy tudom,hogy a mosópor hamarabb tönkreteszi a mosógépet mint folyékony.
2013. szept. 16. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is: a mosópor semmivel sem károsítja a mosógépet sőtt pont a folyékony változattal kell jobban vigyázni mert magában is de porral vegyesen használva hajlamos betapadni a mosószer rekesz nyílásaiba ezért rendszer és gondos tisztogatást igényel.

Kérdésedre válaszolva a lidl-ös MaxiTrat mosóport vagy Formil mosógélt ajánlom! Mindkettő jelentősen olcsóbb mint a nagy márkák de ugyanolyan ha nem jobb minőségűek(német termékek).Kellemes intenzív illatuk van és gyönyörűen tisztít-még az erősen piszkos munkásruháimat is újjá varázsolja.Én a 6 kg-ost szoktam venni ami 1600 ft csak.

És ha már ott jársz ajánlom a kék vagy fehér 2 l-es öblítő koncentrátumot is-silan illat és minőség 490 Ft-ért!

2013. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2013. szept. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!