Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tapasztalt háziasszonyok! Mit...

Tapasztalt háziasszonyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ismer valaki valami jó házi praktikát a címke leszedésére az üvegről? A sima áztatást próbáltam már kombinálni a dörzsi szivaccsal, de nem jött be, ráadásul összekaristoltam nagyon az üveget. Szóval valami tipp, vegyszer módszer esetleg ezen kívül? Fontos lenne, mert sok üveget kéne cimkétleníteni, minél kevesebb erőbefektetéssel.

2013. nov. 21. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg bekenni étolajjal és várni vele pár órát. Utána a legtöbb esetben mosogatószerrel lejön.


Ha mégsem, akkor a kerámia-fözölap tisztító szerrel le tudod könnyebben dörzsölni a magadékot.


Nekem ezek eddig mindig müködtek.

2013. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kipróbálom :)
2013. nov. 21. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Én olajfesték hígítóval szedem le. Könnyen lejön, de nagyon utálom a szagát.
2013. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
körömlakklemosóval próbáld meg :)
2013. nov. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néha beüzemelem nagymami mosófazekát, és lefőzöm az üvegekről a cimkét. Fél óra rotyogtatás elég szokott lenni. Trisót is szoktam a főzővízbe rakni...
2013. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!