Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik valami praktika...

Létezik valami praktika varrótűbe cérnát befűzni?

Figyelt kérdés
Különösen idősebb korban, amikor már a látása sem a legjobb valakinek.

2013. dec. 19. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Meg kell kérni az unokát!
2013. dec. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első:tűbefűző. Ezt rövidáru boltban lehet kapni.

Második:dupla szemüveg.

Harmadik: nagyító

Negyedik: nagylyukú varrótű.

Segítettem?

2013. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tűbefűző a legjobb

[link]

2013. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anita763 válasza:
33%
Nyálazd meg a cérna végét :)
2013. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az unokás tényleg működik, én nagyimnak mindig befűzöm, hisz már nem látja szemüvegben se, rajta a tűbefűző se segít, hiába van neki. De az is sokat segít, ha valaki nem tépi a cérnát, hanem vágja, mert úgy ritkában válik el egymástól a két szál. Nyálazni, pödörni is lehet. De, ha már nem látja az ember, fejen is állhat... Akkor marad a zsákvarrótű meg a türelem.
2013. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, a tűbefűző megfelel. Nem bántam volna, ha akad olyan tűbefűző, ami egybe van szerelve mondjuk egy nagyítóval is, de elfogadtam, hogy nincs olyan.
2013. dec. 21. 01:17
 7/7 anonim válasza:
Én sosem hordtam szemüveget, de a műszerész szemüveget mindig felteszem, ha varrok, és a kis halogén égős asztali lámpámat is egész közel teszem. Olyan tűbefűző meg azt hiszem, ma már alaptartozéka az új varrógépeknek, varró készletekhez is adják, rövidáru boltokban meg egészen biztos kapni.
2014. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!