Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógép vásárlásához tanácsok?

Mosógép vásárlásához tanácsok?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni új mosógépet és ezek lennének a főbb szempontok: felültöltős (csak ez fér el), 1200-as centrifuga, rövid programok, és lehessen benne használni folyékony mosószert is. Nézegettem már őket és csak az AEG mosógépeihez írták h van külön állítható folyékony mosószer adagoló.

Szeretném megkérdezni h nektek milyen gépetek van, és használtok benne folyékony mosószert? Köszönöm a segítséget előre is!


2013. dec. 26. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak részben válaszolok a kérdésedre: folyékony mosószert nem célszerü használni, mert sokkal rosszabb a hatásfoka, semmilyen fertötlenítö hatása nincs, és nem bírja a magas höfokon mosást.

Ezen kivül a por alakúak jobban adagolhatóak és sokkal gazdaságosabbak. Viszont ezekböl jóval kevesebbet érdemes csak a mosáshoz adagolni, mint amennyi a csomagoláson van, akkor sokkal szebb lesz az eredmény.


egy textilmérnök

2013. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom nem szabályos, de a dobra öntöm a folyékony mosószert. Nem szeretem a por mosószert, mert nagyon poros tőle a kimosott ruha.
2013. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 2.válaszolóval, én sem szeretem a por mosószereket. Ezért is keresek olyan mosógépet amiben tudom használni. Bár a fehér ruhákhoz a por mosószerek nálam is jobban beváltak.
2013. dec. 26. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!