Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek a Somat...

Mi a véleményetek a Somat standard tabs (soda effect) mosogatógép tablettáról?

Figyelt kérdés
A DM-ben 50%-os akcióban van a 80db-os jumbó pack belőle, de nem tudom mennyire jó. Nem lesznek-e foltosak tőle például az edények,poharak. (Korábban sajnos vettem egy olyan fajtát, amivel minden fehéres vízcseppmintás maradt. Pedig az is Somat volt:- ( )Előre is köszi!
2009. nov. 27. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A Somattal én mindig megjártam, azóta DM saját márkásat veszek, sokkal jobban bevált nekem. Most hirtelen eszembe jutott, viccet félretéve (meg nem is), de nekem 2 márka van, amit nagyon utálok: Fa + Somat

(bocs...)

2009. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem eddig bevált ez a márka, csak egyszer faragtam rá, (amit fentebb is írtam), csak sajna nem írtam fel valahova, hogy emlékezzek melyik típusa volt az, amelyik pöttyöz.
2009. nov. 27. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
A dobozán rajta kell lenni az összetételnek, nézd meg. A mosogatógépen pedig nézd meg, hogy a vízkeménység jelzőnél hova van állítva a mutató, mert lehet, hogy kemény a vizetek és kicsapódik a mész.
2009. nov. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!