Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Új benzines láncfűrész bejárat...

Új benzines láncfűrész bejáratása?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Én vettem a nyáron egy Husqvarnát egy márkakereskedésben de nekem nem mondták hogy be kellene járatni .Csak 1 deci olajat adtak hozzá hogy először azt tegyem a benzinbe.
2014. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
75%

erről megoszlanak a vélemények,van aki azt mondja ki kell járatni egy tankkal és 10percenként gázt adni,van aki pedig azt mondja nem kell nagyon pörgetni és kisebb méretű fákat vágva szépen bejáratódik és haszna is van.

személy szerint a másodikat preferálom.

2014. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Azt kell alkalmazni amit előírnak.A múltban készült robbanó motorokat kellet bejáratni.Ott volt szűkség a bővebb olajzásra .A mai erősebb anyagoknál erre nincs szűkség .Régen még az autókat is járatni kellett. 90 helyett csak 70-80 al.Rövid szakaszokon aztán oda piszkálni neki .Melyik ma gyártott autóra vonatkozik ilyen.

Told neki.De hogy megnyugodjál az olaj hozzáadásával,inkább kicsit csorduljon ki a mérőedényből .A túl olajzás inkább gondot okoz az indulásnál .

Nehezebben robban el az olajos keverék,romlik a hatás fok is .Van annak a gépnek olyan jó hűtése,nem fog az túlhevülni,nem villanymotor.Azt oda lehet tenni a padlóra

perceken belül .

2014. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Egyesek felakasztanák egy ágra, hogy alapjáraton kimenjen egy tank. Ez baromság. :)


Változó, nem nagy terhelés mellett, dúsabbra állítva a kelleténél (még annyit se forogjon, mint normál esetben), sok szünettel 1-2 tank, fokozatosan szegényítve a keveréket a normálra. (az olaj maradt annyi, nekem 1:20-al pöccre indul, füstöt sem okád, nem is kormos, szóval nem érdekel, ha más más arányra esküszik)

2014. márc. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.Nem tagadom 2 tankot kijárattam belőle,majd normál(kinek mi a normál) fákat hasogattam vele egy 2 erdeit.Utána be is járatódott :)
2014. márc. 17. 09:36
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
én 2 hete vettem egy Stihl 211c-be láncfűrészt, egy szerelo mutatta meg mit-hogy, azt monta hogy uresben be van jaratva, es hogy 3 tartajjal vagjak vekonyabb fadarabokat es ugy 80% adjak gazt ne tobbet, de meg nem vegeztem a bejaratassal.
2014. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!