Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami olcsó, középáras mosószert ami kiveszi a foltokat a babaruhákból, előkéből? Tényleg a por nem olyan hatékony?

Figyelt kérdés
A babám előkéit,bodyjait Vanish szappannal dörzsölöm,de lehet,hogy a mosópor se mindegy..A legjobban egyébként eddig a Persil Gold vált be fehérhez ha akciós vettem,színeshez a Bonuxot használom, a Tomi mandulatejes nekem gyenge volt, a Tandil elmegy..

2014. jan. 6. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

hasonlóak a mosóporok összetétele.

mi epeszappant használtunk és minden kijött. próbáld ki a dm saját márkás folttisztító (gall-szappant); olcsó és hatékony a marhaepe kivonat benne. ha foltos a ruci, akkor vizezd be, dörzsöld át a szappannal, és hagyd úgy megszáradni, aztán mehet a mosásba ha összegyűlt a mennyiség.mi a tomi babással mosunk most is és minden foltra ezt használjuk.

2014. jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne mosószert keress, hanem folteltávolítót!

Én is végigjártam ezt és tökmindegy milyen mosószert használsz.

Nekem bevált a domestos fehér ruhákhoz való fehérítője. Ezzel szuperül kijöttek a foltok a textil pelenkákból (előke helyett használom) és a bodykból is. Ne ilyedj meg nem fakít annyira! Nekem egy sötét ruhákkal összemosott rózsaszín felsőm ami már kb szürke volt, visszakapta a rózsaszín színét!!!! :) Olyan bodyt moss vele ami nagyrészt fehér, nem baj, ha van benne minta. Nekem bevált.

Az epeszappan is jó amúgy, mosás előtt bedörzsölöd vele, nem biztos, hogy mindent kiszed. Müllerbe vettem azt.

2014. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja úgy szoktam, hogy akkor jó sok fehéret összesezdek és egybe mosom. Utána mikor lejár a mosógép átmosom rendes mosószerrel is, mert erős domestos szaga lenne amúgy.
2014. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!