Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti milyen mosási programmal,...

Ti milyen mosási programmal, illetve hőfokon mossátok a ruháitokat? Milyen mosószert és öblítőt használtok?

Figyelt kérdés

A ruháim már fiatal korukban elég használtnak néznek ki, vettem jobb minőségű ruhákat is, azzal sem lett másképp. Gondolom a mosással, illetve ápolással van a gond.


Köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 19. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
30-as, dreft sensitive mososzer es silan sensitive oblito.
2014. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én gépemen a program neve cottons. 40 fokon mosok, Tomival.Mandulatej vagy japánkert.

Öblítőt nem használok.

2014. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ruhákat 40 fokon, feketét és színeset egyben (színesből is csak sötét árnyalatúak vannak), a finom anyagú felsőket külön mosóhálóba rakom. A fehéret, világosat külön.


Az alsóneműket, zoknikat törölközőket, köntösöket, stb. 60 fokon.


1000-en szoktam centrizni.


Lidl-ben kapható gél mosószert használok, fekete és fehér színre külön fajtákat, és az öblítő is onnan van. Anyósom használta mindig ezeket, nála bevált, imádtam a ruhák illatát, így én is emellett döntöttem, az ára is jó.


Ha bolyhosak és használtak a ruháid, próbáld ki a mosóhálót szerintem te is, a finomabb felsőkhöz. Megakadályozza hogy beleakadjanak, hozzádörzsölődjenek más anyagokhoz, tényleg sokat segít.

2014. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bizony, a mosózsák sokat javít a helyzeten. melltartót, kényesebb bugyikat, finom anyagú blúzokat csak abban mosok, mert sajnos volt olyan hogy a cicifixet két darabban vettem ki a gépből :D


fontos, hogy minden darabot fordíts ki, cipzárt húzd fel.


40 fokon mosom a színes és a fekete ruháinkat. főleg rózsaszín perwollal, mert nagyon jó az illata, és állítólag kíméli a gúnyákat is :)

öblítőből a pirosas narancssárgás színű coccolinot szeretem, vagány illata van.


szinte az összes cuccom turiból van, de a legtöbb még évek múltán is olyan mintha új lenne.

igyekezz pamut holmikat vásárolni, az kevésbé bolyhosodik mint a kínai műanyag vackok.

2014. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A koszos ruhákat,munkásruhákat 40 fokon Tomi color géllel a kényes ruhákat Dreft colorral 30 fokon.Öblítő fehér lenor és kék Silan.
2014. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat :)
2014. jan. 20. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!