Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Karácsony előtt mit takarítoto...

Karácsony előtt mit takarítotok ki? Vagy teljes vagy takarítás? Akár részletesen is!

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mi ilyenkor nagytakarítás végzünk (ától-cettig mindent igyekszünk megszépíteni)
2009. dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Bár én csak 21 éves lány vagyok,főiskolára járok...itthon élek szüleimmel és az öcsémmel...de próbáltam a vizsgáimat úgy felvenni,hogy tudjak segíteni itthon!Anya reggel 8-tól este 6-7-ig ül egy irodába...hulla mire haza jön!

Így úgy döntöttem,h egy hét alatt megpróbálok mindent ki takarítani kipucolni mosni fertőtleníteni..anya igazából még nem is tud róla:)

2009. dec. 4. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

jaj hát ez igazán kedves tőled. anyukád büszke lehet rád.

nálunk ablakmosás, parketta feltörlés elérhetetlen helyeken is. teljes portalanítás. új ágyneműt is húzok (jó ezt amúgy is sűrűn megteszem, de Szentestére kifejezetten újat rakok).

2009. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ablakpucolás,függönymosás,portörlés,porszívózás egyszóval minden! A legapróbb helységtől kezdve... 21/L
2009. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ablakpucolás, hogy a műhó és egyéb díszek felmehessenek, portörlés mindenhol, sütő kívül-belül, szőnyegtisztítás jó alaposan, és talán a függönyöket is bedobom a gépbe. Ezt még nem tudom.
2009. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljes nagy takaritás,ablak pucolás,csempéket lemosom,függönyöket kismosom,ágynemüket is a karácsonyi asztalteritöt is kimosom,porolás,pórszivózás,ajtókat is lemosom,csinálok a karácsonyfának helyet:)
2009. dec. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem mániám hogy szenteste előtt össze függönyt kimosom,mert és jó sok öblitőt teszek a vizbe. gép kimossa de én +még teszek egy vödör vizbe szinte csak öblitőt, és jó illatos lessz a lakásmikor jönnek a vendégek, és akkor mindenkinek a jó illatrol a tisztaság jut eszébe. na azért ablakot is kipuculom ilyenkor, felmosok, és minden leporolok.
2009. dec. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Jól értem, hogy öblítős vízzel mosol át mindent? Ilyen portörlés címén érted meg hasonló? Jó ötlet!!:))
2009. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a-tol z-ig...mindent felnyalok..a hazban mindennek ragyogni kell karacsonykor...:):):) 3 napig tart a nagytakaritasom!!!!!!!!!!!! de a 15 eves lanyommal...egyutt csinaljuk termeszetesen igy konnyebb es viszonylag gyorsan :)
2010. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!