Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Sürgős! Ha ki akarom olvasztan...

Annta kérdése:

Sürgős! Ha ki akarom olvasztani a hűtőm és a fagyasztóm ebben a 0, -2 fokban kibírják az ételek a teraszon? A fagyasztott fasírt pl kibírja?

Figyelt kérdés
Jégakku nélkül ezt meg lehet csinálni?
2014. jan. 27. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Egész nyugodtan!

Jó pár órát "kibír" úgy,hogy nem olvad ki.

Melegíts,és tegyél be több tál forró vizet,és csukd rá az ajtót.

Csak nehogy hegyes(pl.késsel)vakard,és ki ne szúrd...xD!

2014. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösziiii!!! Neki is állok. :)
2014. jan. 27. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Hol van ilyen meleg? Nálunk -4, éjjel még hidegebb is, utálom. Hogy a kérdésre is válaszoljak, persze, szobahőmérsékleten is egy éjszaka kéne hogy felolvadjon, ha még 0 fok sincs akkor meg egyáltalán nem fog felolvadni. Nekem pici a fagyasztóm, szoktam bele állítani egy fazék forró vizet, így hamar olvadozni kezd a jég, amint lehet lefeszegetem egyben, így fél óra alatt megvan az egész.
2014. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyáron sem könnyen olvad fel .Jó szorosan össze kell rakni.

Neki fordítom a ventilátort,és levegő gyors mozgása már kezdi is a leolvasztást .Vannak részek ahova a forró víz be sem jut.A nagy jégdarabok meg egyszerűen leválnak .

2014. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha hűtőszatyrod nincs, az is jó, ha az összes mirelitet egy lavórba vagy hasonlóba szorosan bepakolod, és újságpapírral betakarod őket, úgy mehetnek a teraszra, nem lesz bajuk. A fagyasztó leolvasztásával és kitakarításával fűtött lakásban két óra alatt bőven végzel.
2014. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Sikeres volt a hadművelet! :)
2014. jan. 28. 07:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lehet "találni" elveszettnek hitt dolgokat...xD.
2014. jan. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sőt olyanokat is, amikre nem írtam rá, hogy micsoda annakidején mikor betettem. Gondolom annyira egyértelmű volt. De amikor kővé fagy és a színe is fakul...

Pedig általában alkoholos filccel mindent felcímkézek.

Legutóbb azt hittem két adag töltöttkáposzta, de az egyik toros lett, mire kiolvadt...

2014. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!