Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fagyasztott hal! Félig kiolvad...

Fagyasztott hal! Félig kiolvadt a mélyhűtőben (ami bekrepált kissé) Szerintetek romlott? Kb.1-2 fokon lehetett a mélyhűtő hőmérséklete.

Figyelt kérdés
Fagyasztott hal! Filézett, dobozos tőkehal asszem. Pár hete áll a fagyasztóban, és most hogy kivettem, vettem észre hogy megdöglött a mélyhűtőnk, a hal félig olvadva volt. Nincs büdös szaga, csak a szokásos tengerszag, de mivel félig meg volt olvadva, nem tudom mit tegyek. Szerintetek megromlott, vagy 1-2 fokon még kiolvadva nem?

2014. jan. 25. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem fura akkor nincs gond.
2014. jan. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megsütném vacsira még ma. Még biztos, hogy nincs baja, ha nem büdös. Ha nem is ez volt mára a terved, megsütve még nyugodtan eláll a sima hűtőben holnapig.
2014. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
biztos jó még. de ha nem tervezel ma halat akkor pácold be és 2-3 napig nem lesz baja.
2014. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem még jó, de süsd meg még ma.
2014. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!