Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy mossam a pizsamát gépben...

Hogy mossam a pizsamát gépben aminek finom puha az anyaga, hogy ne szöszölődjön a külseje? És a plüss ruhákat?

Figyelt kérdés
Elég csak kifordítva mosni?vagy külön kell mosni más ruhától?
2014. febr. 1. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kimélő programon .
2014. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az melyik?Régi tipusú a gép.Olyan van,hogy 40 és 60 fok és tarka vagy műszálas vagy gyapjú program.Kimélő ilyen nincs.
2014. febr. 1. 19:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyapjú program jó,ha nincs más és kifordítva folyékony mosószerrel.- A mai gépeken már kézi mosás program is van:)
2014. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez a gép 20 évvel ezelőtti.Van gyapjú program de nagyon hosszú ideig tart félek tönkre menne annyi ideig való mosással a ruha
2014. febr. 1. 20:15
 5/15 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg 40 fokon, de az lenne talán a legjobb, ha kézközt mosnád ki - ha már ennyire félted.
2014. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az új gépek egyébként kevesebb energiát fogyasztanak. Ha teheted cseréld le.

Nem tudom milyen az a program, de attól hogy hosszú program, még lehet hogy sokat áll, és csak néha lögyböli át. Attól az inkább kímélő, mint károsító.

2014. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi csak abból gondolom,hogy hosszú program mert az 5 és 6 csík között nagyon hosszú a távolság mint a többi számoknál.
2014. febr. 1. 20:49
 8/15 A kérdező kommentje:
És még a gépen nincs fordulatszám beállítás sem:(
2014. febr. 1. 20:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Gondolom ez régi hajdú energomat! A gyapjú program-ot lehet szerintem centrifuga nélkül is indítani! Egyik! Másik! Attól, hogy sokáig tart? Nekünk egy gyapjú program 75-85 perc. de úgy, hogy a 65 literes térfogatú dobot, 32 liter vízzel tölti fel, és mos ki akár összesen 2-3 darabot. És ugyanenyi vízzel öblít! Plüss dolgokat ugyanígy. A centrifugát, nekünk a gép 700-on maximalizálja! (egyébként 1100 a max) De ezt lehet lejebb vinni 500-ra is! Most a hajdú energomat mosógépek fordulatszáma 500-750 fordulat között van valahol. Így ha maximumon is centriz, nem lesz a ruhádnak semmi baja! Attól, hogy a 2 szám közt nagy a távolság, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy sokáig tart. Lehet, hogy elforog kb 5-6 milimétert a gomb, 30 perc alatt, majd kattan egyet, és már ugrott is kb 2 centit. Lehet hogy ez így van beállítva!
2014. febr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen a régi hajdú energo lux azt hiszem.Semmi baja csak hát régi.
2014. febr. 1. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!