Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tegyek? , elengedtem a...

Snoopy74 kérdése:

Mit tegyek? , elengedtem a kutyámat játszottam vele,60 m. -re van az úttól, nem ment ki a kutya, de mindig hergeli a szomszédom szegényt. Erre átjön a szomszéd és az én birtokomon felpofoz, hogy "ráengedtem az asszonyra a kutyát".

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

a szomszéd "ténykedése" (ha tényleg így történt ahogy leírtad) a jelenleg érvényes jogszabályok szerint, kimeríti -Birtokháborítás, és a -Könnyű testi sértés -Önbíráskodás tényét.

Ha bizonyítani tudod, jelentsd fel a Rendőrségen.

2011. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Birtok háborítás és önbíráskodás miatt tehetsz feljelentést!Ha tudsz vetessél orvosnál látleletet.A szomszéd meg magának köszönheti..,miért hergeli szerencsétlen kutyát??
2011. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nálam rácseszne a szomszéd, két jólmegtermett németjuhász fogadná, nem lenne ideje pofozkodni.
2011. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Talán meg kellene oldani, hogy a szomszéd ne lássa a kutyát és ne tudjon bemenni a kertbe.

Mi is kertes házban lakunk, zárt kőkerítés és kutyafuttató volt az első, amit megépítettünk.

Bár mi a belvárosból költöztünk át családi házba és az emberi rosszindulattal már ott bent megismerkedtünk.

Van tanúd?

Akkor jelentsd fel!

2011. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hónapok Óta zaklatnak,azért írtam mert velem még ilyen nem történt,igen feljelentem.A párom a tanúm.

DE nem tudom tanyán mennyire hatékony a feljelentés.

Sajnálom hogy más is átment ilyenen.

2011. szept. 18. 08:18
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak a szemüvegem látta kárát,nem lett nyoma,de utána órákon keresztül üvöltött.Nem húzok börtön(beton) kerítést mert pont a kellemes környezet miatt költöztem külterületre.Nem bújok el,az a gyávák dolga.köszönöm a tanácsokat!!
2011. szept. 18. 08:25
 7/14 A kérdező kommentje:
Van 60 m.kutya futtató,semmi gond nem volt eddig,csak amikor a múlthéten hunyt el a kutyám(lajka),akkor nem hagyom hogy a szomszéd asszonytól megbolonduljon ez is. Rendszeresen kijár az útra, kutyával szemben megáll a kicsi gyerekével és ingerli a kutyát,persze elengedtem, az eb nem ment oda hozzájuk velem játszott.60 m.re bent a területemen.üdv.
2011. szept. 18. 08:33
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nem aludtam az éjjel,jól esik hogy írtatok,a szomszéd csak kiröhögött,valamiért utálják a kutyáim őket, másra nem reagálnak így,a kerítésen dolgozunk,ezek zűrös banda,egyszerűen mindenkinek megvan róluk a véleménye.és öntörvényestednek 30 évesek. sziasztok.
2011. szept. 18. 08:37
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Sajnos taplók mindenhol vannak..,pedig azt gondolná az ember,hogy tanyán nyugodtabb az élet!Sajnálom,hogy ilyen tirpák szomszédotok van,a feljelentésen kivűl jobb ötletem nincs hogy mit lehetne ellene tenni...

Beton kerítés helyett lehetne szép fakerítéssel körbevenni a kertet és akkor nem tudná hergelni a kutyád...,talán ez az egyetlen megoldás!

2011. szept. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,nagyon kedves vagy,fáj a fejem,nem aludtam az éjjel,holnap megyek a polgármesteri hivatalhoz feljelentést teszek.aztán meglátom megye-e a rendőrségre.

A csajt feljelentem felbujtás vádjával,és rágalmazással,a srácot könnyű...sértéssel,birtok háborítással.Köszönöm az empátiádat.

2011. szept. 18. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!