Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet hatékonyabban...

Mivel lehet hatékonyabban tisztítani a szőnyeget, kézi vagy gépi szőnyegtisztítóval?

Figyelt kérdés
Elég nagy szőnyegekről van szó, tisztítóba nem szeretném vinni, mert egyrészt túl nagyok, másrészt pedig nincsenek jó tapasztalataim velük szemben. Nem egyszer ugyanolyan állapotban vittem el tőlük a szőnyeget, mint ahogy beadtam, szerintem max. átporszívózták és ennyi, viszont ez nem volt olcsó. Úgy döntöttem, hogy inkább én állok neki, még ha ez egy teljes napomat is igénybe fogja venni, csak azt nem tudom, hogy a kikölcsönözhető szőnyegtisztítók mennyire hatékonyak vagy inkább csináljam kézi tisztítószerrel?
2014. febr. 13. 23:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk van takarítógépünk, ezerszer hatékonyabb, mintha kézzel sikálgatod a szőnyeget.
2014. febr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!