Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jol hasznalom a szaritogepet?

Jol hasznalom a szaritogepet?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy kell hideg vizet adni hozza? Nem ertem, a tartaly az arra van, hogy ott gyuljon ossze a szarado ruhakbol viz, nem?


A nagymamam odaadta a (Gorenje) szaritogepet (aldom erte a nevet 2 gyerek mellett:), de nem volt mar hozza hasznalati utasitas.

Mindig a fo programot hasznalom csak, aztan a vizet kiontom belole olyan 2-3 hasznalat utan, meg az osszegyult szoszoket leszedem az ajto belsejen levo gyujtorol. Neha kigyullad egy hibajelzo led, akkor ki kell szedni alul valami alkatreszt es azt jol atmosni.


Gyanakszom, hogy tul elbagatellizalom a hasznalatat, es felek, nehogy ido elott tonkremenjen...

Koszonom a tanacsokat!


2014. febr. 20. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogy kell hozzá víz!

A vizet MINDEN alkalommal ki kell önteni.

A szöszszűrőt MINDEN alkalommal ki kell tisztítani.

Neten sem találtad meg a használati utasítást?

2014. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

En is meglepodtem, aztan megijedtem, h eddig nem adtam hozza vizet, de akkor jo...:)


Erre a konkret tipusra nem talaltam hasznalati utasitast, de azert majd igyekszem osszeollozni a tobbibol... Koszonom!

2014. febr. 21. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!