Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha be irtam a auto radioba 10...

Ha be irtam a auto radioba 10 eccer a risz kodot es leblokkot a radio h ma nem tudok semmit vele csinani akkor ma komolyan el lehet dobni? Nagyon merges vagyok ezmiatt ha valaki valamien javaslatot tud akkor irjon elore is kosz

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A 10. rossz kód után kuka!

Legfeljebb a gyárban tudnának segíteni!

2014. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd holnap megpróbálod megint. Nekem Philips-em van. Először csak 15 percre tilt, aztán egyre hosszabb időre. A 3. rossz kód után már órákig kell várni...
2014. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert kivolt véve a batri a autobol es mikor visza volt teve akkor nem tuttam mien kod kell hozza minden lehetoseget kihasznaltam mas koddal ami a rossz is volt es mikor kivolt veve a radio akkor lattam meg h ott a kod a tetején. ugy h ezek szerint kuka ok kosz szépen.
2014. febr. 23. 09:17
 4/4 anonim válasza:
Vidd el szervízbe, hátha ott tudnak valamit vele csinálni.
2014. márc. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!