Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van valakinek tapasztalata,...

Van valakinek tapasztalata, hogy mi oldhatja ezt a gumi szeru festeket?

Figyelt kérdés

Kreativ boltokban kaphato olyan festek,ami szaradas utan gumi szeruve valik,es ablakra tapaszthato kepek/matricak keszithetok belole.

A 7 eves fiam ilyennel jatszott a szomszedban( vizfestek helyett hasznaltak),es tobb helyen osszekente vele a ruhajat.Azonnal beaztattam,de kefevel sem jon ki belole,tapintasra kemeny, a ruhara nyomott mintara emlekeztet.Gondoltam,hogy esetleg holnap megprobalom meg benzinnel vagy acetonnal kiszedni,de nem tudom,hogy az a ruha szinet is kivenne-e.Bar ha nem jon ki akkor is a kukaban kot ki sajnos,csak sajnalom mert alig hordta.


Van valakinek esetleg valami otlete?Nagyon merges vagyok,nekem eszembe nem jutna olyan dolgot vendeg gyerek kezebe adni,amivel a ruhajat tonkreteheti. Ez olyan mintha papir ragaszto helyett pillanatragasztot,vizfestek helyett meg falfesteket adnek a gyereknek jatszani.



2014. márc. 8. 00:20
 1/2 Jégtánc ***** válasza:
Fiaim is kenték már össze magukat ,nem tudtam kiszedni.
2014. márc. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Üvegfesték a neve, és nem jön ki a ruhából.:(
2014. márc. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!