Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Agynemut csak ket kilot...

Agynemut csak ket kilot tesztek egyszerre a mosogepetekbe?

Figyelt kérdés
az uj samsung,7 kilos gepembe csak annyit lehet.

2014. márc. 14. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem méricskélek, két paplanhuzat,két párnahuzat,lepedő,kispárnahuzatok,ha ránézésre még fér,akkor ha van,szinbe beleillő törölközőt is hozzáteszek.

5 kilós gépbe

2014. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

aha,nekem meg most irta samsung,hogy valoban igaz,a gepembe csak 2 kilo agynemut tehetek egyszerre.tokeltes anyagkezeles,foltisztitas miatt. akkor minek vettem 7 kilos gepet?! mi az a ket kilo?!

egy paplanhuzat,meg egy parnahuzat kabe!

2014. márc. 14. 10:26
 3/9 A kérdező kommentje:
samsung wf70f5e5w4w/le
2014. márc. 14. 10:31
 4/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

kívácsiságból megnéztem,nekem másfél kilót ír,de nem csak ágyneműnél,hanem fehéritani való ruháknál is.

Amikor megvettük,el se olvastam részletesen igazából.

Nekünk nem foltos az ágynemű,én beleteszem ami belefér,szép tiszta amikor végez.

Csúnya is lenne két adagban mosni ágyneműt...

2014. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is 7kg a mosógép.... nem tudom ágyneműből mennyit lehetne,de nem is érdekel. Lényegébe én csak 1 programot használok és azon mosok mindent,soha semmit nem méregettem hanem csak pakoltam,de teljesen dugig soha nem pakoltam. Ágyneműket nem mosogatok külön hanem a lepedőtől kezdve a kispárnahuzatig mindent bevágok a gépbe (lepedő,2 takaró,2 nagy és 2 kispárna huzat) vannak nyáriak is amik mint a lehelet olyanok így azok mellé még törölközőt is dobok be.
2014. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont úgy csinálom, mint az utolsó. Annyi, hogy nekünk 4,5kg-s a gépünk. Akkor szoktam kevesebb ruhát betenni, amikor nagyon piszkosak, mert ha dugig tenném, akkor foltos maradna.
2014. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

aha,koszi a valaszokat.

gondolkodtam a dolgon,vegulis tehetek bele 2 kilot anniyra nme nagy baj,mert ugyis meri a beletett ruhat,kalibralas,es csak annyi aramot hasznal, rovidebb a program es vizet,amennyi kell a 2 kilo ruhahoz...

2014. márc. 17. 09:57
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem se foltos soha az agynmeum vagy ha megis,azt kezzel kimosom azt a reszt elobb.de akkor lehet,hogy ezentul nem kell...:)
2014. márc. 17. 09:58
 9/9 A kérdező kommentje:

most lehet,hogy szimmemringes lett gep,mert halkan nyikorog a dob forgaskor.

egyszer,meg az elejen beletettem vagy het kilo agynemut,torulkozot,meg mindent, lehet,hogy attol...

2014. márc. 18. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!