Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért "ráncosodik" össze a...

Bariii kérdése:

Miért "ráncosodik" össze a festék mindig?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni!

Van egy motorom (Schwalbem), és elhatároztam, hogy full tuning faszán megcsinálom minden. Vettem hozzá deco color narancssárga festéket(spray),és fekete festéket volt itthon alapozóm, amit ráfújtunk 2 rétegben, de amikor színt fújtuk ahogy száradt, úgy húzta össze az egészet. Mikor megkérdeztem festékboltban, mondták h kicserélik a festéket. (Utólag kiderült, hogy vizes alapozó volt). Kicserélték, és én mondtam h adjanak olyan alapozót ami jó hozzá. Adtak nekem Trinát alapozót. 2 napja lefújtuk az egészet 1 rétegben, faszán fedte, 2 napot száradt, majd ma le akartuk fújni ÉS UGYAN ÚGY ÖSSZERÁNCOSODIK AZ EGÉSZ!! NARANCSSRÁGA FESTÉKET ÉS FEKETÉT IS ÖSSZEHÚZZA. Miért?!?! Már az ideg szét b*sz, el is ment a kedvünk az egésztől.. :(

25 órát csiszoltam, teljesen 0 ra szétszedtem, vettem hozzá mindent..

Válaszokat előre is köszönöm!



2014. márc. 14. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fér össze az alapozó a fedőfestékkel vagy a higító rossz.

Biztos Trináttal akarod lefújni ? Nem arra való. Hamar be fog mattulni a napsütéstől, ráadásul a banzin is károsítja.

Látogass el egy autófényezési szaküzletbe, minden gondodat meg fogják oldani.

2014. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*benzin
2014. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De a festék szaküzletbe ezt adták, és azt mondták, hogy ez jó lesz hozzá... Kibe bízhat akkor az ember?! í

Egyébként köszi a választ..

2014. márc. 14. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Mutass olyan szaküzletet ahol értenek is egy kicsit az eladott áruhoz. Nem divat ez már. Máskor guglizd ki (ha lövésed sincs a témához). Utána menj a boltba, hogy ezt és ezt adjanak. Másképp nem megy.
2014. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!