Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Eldugult a mosogató lefolyó!...

Eldugult a mosogató lefolyó! Mit tegyek? Elég furán néz ki, SOS meg kéne oldanom.

Figyelt kérdés
Kókuszvajjal sütöttem, és bent hagytam az edény aljában, majd betettem a mosogatóba. Most az van, hogy felázott, és tegnap nem figyeltem, ráengedtem vizet, gondoltam úgyis lefolyik, de eldugította az egész mosogatót. Tele van vízzel. Hívjak szerelőt, vagy van rá valami házi praktika? :D

2014. márc. 15. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom van benne szifon, ami megfogta a cuccot vedd le és szereld szét ,tisztitás és kész.
2014. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Forrásban levő 2-3 liter vízzel kellene elsőre próbálkozni, csak az a baj, hogy ha majd lehűl a csatornában, annak a falára ül ki (ott dermed meg) és annak a keresztmetszetét csökkenti. Zsíroldó lúgokkal, lefolyótisztítóval, esetleg hipóval érdemes próbálkozni.
2014. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyi a gond, hogy tele van a mosogató vízzel, így nem tudok bele semmit önteni. :)
2014. márc. 15. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Merd ki a vizet. Utána önts bele 3-4 evőkanál szódabikarbónát és 1 deci ecetet. Ha már nem pezseg, akkor engedj rá forró vizet. Ha lefolyt, akkor pumpáld meg, és ismételd meg.
2014. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kókuszvaj forró vízben feloldódik. Forralj fel 3-4 liter vizet és öntsd fele.
2014. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*bele
2014. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!