Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért van állandóan büdös a...

Miért van állandóan büdös a szobámban?

Figyelt kérdés

minden héten kivan takarítva.ez takar porszívózást felmosást és törölgetést.hónaponta cserélek függönyt és ablakot pucolok és akkor is.5 percig nagyon jó illat van ,de utána nagyon szörnyű szag lesz.az ágyneműt is hónaponta cserélem le.aki tud segítsen mert bárkit elhívok biztos érzi meg hát nekem is kellemetlen nem hogy még neki.

köszönöm aki segít!!:)

13/L



2014. márc. 16. 12:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mégis milyen büdös.Dohos vagy hasonló?
2014. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Szultán xy válasza:
Ha van szőnyeged akkor abban lehet a baj.főleg ha a macska is azon alszik,egy jó alapos vegyszeres mosás segít rajta
2014. márc. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem .nincs szőnyegem.az a furi hogy ott van jó illat ahol a szőnyegem van.mert 2 szobám van.nem dohos .nem tudom elmagyarázni.olyan állott szagnak tűnik.de nagyon kellemetlen.minden reggel kivan szellőztetve.ja és azt kihagytam hogy emeleten van a szobám és nem panel.
2014. márc. 16. 12:43
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Ágyneműt hetente kéne cserélni (a huzatot, lepedőt).

Szekrény mögött, sarkokban nem penészedik a fal?

2014. márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

de én nem fekszem büdösen az ágyba.azért nem cserélek mert le van takarva +még egy másik lepedővel.meg sokallom minden hét ágyneműt mosni.szerintem elég 1 hónapban 1×-2×.nem nincs semmi nem penészes.Már vettünk tegnap egy másik fajta illatosítót.DE csak körülötte van jó illat.a szobám már nagyon büdös.nem tudok vele mit kezdeni.anyáék is mondják hogy milyen trehány gyerek vagyok hogy nem takarítok.pedig ez nem így van.a falakat is mindig lemosom szépen.leszedem a pókhálót és mégis.gondoltam már arra is hogy nem-e a szekrényem.de nem mert ott mindig össze vannak hajtogatva a ruháim.ma reggel is 20 percet szellőztettem és bezártam az ajtót és nem ment ki.olyan állott szag.Mint ahol 8 gyerek van egy kis szobába.igen nagyon kicsi a szobám.azért mert 2 van és a között egy fal van.szóval azt egybe kell számolni.nem tudom mi ilyen állott szagú.szennyes nincs az tuti.Nagyon igényes vagyok és akkor is.minden nap fürdök.tiszta a ruhám.

ha még tudtok mondjatok segítséget mert nagy ciki.Anyáék meg nem segítenek.azt mondják takarítsak.

köszi aki segít! :)

2014. márc. 17. 13:53
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Valahol valami kimarad a takarításból. Úgyis tavasz van, a csillártól, fentről kell indulni és mindent átmosni, letörölni kitakarítani. A szekrényeket is el kell mozgatni, mögöttük és alattuk(!!!) is kitakarítani. Az ágy alatt is alaposan felmosni. Minden szekrényt, fiókot kipakolni, belül áttörölni és csak tiszta holmit visszatenni.

Egyszer egy koliban egy alma rohadt a szekrény tetején egy szendvics társaságában, mikor már mindent áttöröltünk odalent. Szóval fentről kell kezdeni...

Legjobb lenne megtalálni a forrást, tehát szaglászni, hogy honnan ered, hol van a legbüdösebb...

2014. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De már megvolt.Én is úgy szoktam.elmozgattam mindent.kiszedtem mindent.azt minden héten kell csinálnom hogy .és nem.de nem csak 1 helyen.az egész szobámban büdös van!az ágy alatt nem tartok semmit.ott is simán felporszívózok és felmosok!

na hát akkor csak az én szobám ilyen!

köszönöm az eddigi tényleg normális válaszokat!Még jöhet pár segítség

2014. márc. 17. 19:17
 8/21 anonim ***** válasza:

Törülközőbe is tisztán törülközöl, mégis mosni kell!

Tessék hetente cserélni az ágyneműt!


A falat nem kell lemosni, mert attól jól bedohosodhat, és biza lehet büdi.

2014. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nézd, a büdösnek oka van. Nem lehet azt mondani, hogy a Te szobád ilyen, és kész. Ide is azért írtad ki ezt a kérdést, mert érzed, hogy ennek valami oka van, és ha rájössz és megszünteted, akkor megszűnik a büdös is. Ne add fel a keresést. Milyen szag ez a büdös? Olyan mint egy dohos pince? Vagy olyan mint egy tornaöltöző? Vagy mint egy nagyáruház hal osztálya?
2014. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nem.olyan állott szag.mintha egy kis szobábam 6 gyerek lenne.olyan mint amikor bemetek egy osztályba és 28 gyerek lenne.olyan szag.
2014. márc. 18. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!