Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek ha valaki minden...

Szerintetek ha valaki minden nap az egesz lakasban letorli a port a butorokrol az normalis?

Figyelt kérdés
Kivetel nelkul minden egyes nap!
2014. márc. 22. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem az a nem normális, ha egy lakásban minden nap poros valami :)

Hogy-hogy akad mit törölnie? Én max, 2x szoktam egy héten, minden nap ha akarnám se lenne mit törölgetni.

2014. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Napi 1 nem vészes. Lehet allergiás rá, és ha nem törli le, akkor minden baja van. Ha napi 5-6x, na az már beteg.
2014. márc. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha nagyárosban vagy forgalmasabb utca mellett lakik valaki, akkor akár egy óra múlva is poros lehet mindent.


Ha valakit zavar a por, akkor törölheti naponta, nincs vele semmi probléma.

2014. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha napi egyszer, az nem vészes. Az egyik kollégám allergiás a porra, az ő felesége is letöröli a port napi egyzer, különben a férje szenvedne. Ez nem kirívó szerintem.
2014. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Igen.

Aki viszont erről képes kérdést kiírni a GYK-n, na az nem normális.

2014. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az utolso valaszadonak azt uzenem amit ide nem szabad kiirni!
2014. márc. 23. 07:51
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ez kényszeres. Felesleges időpocsékolás, aki nem tud mit kezdeni magával, az csinál ilyeneket, hogy minden nap végigporszívózza a lakást, meg felmos mindenhol, meg ilyenek.

Én is allergiás vagyok a porral, mégsincs bajom, ha nincs 1 hétig letörölve. Arról nem beszélve, hogy nem az allergiásnak kellene port törölnie.

2014. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért neked is érdemes válaszolni. Ami nem tetszik, azt lepontozod. Akkor mi a fenének írtad ki a kérdést???
2014. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!