Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akinek mosogatógépe van...

Akinek mosogatógépe van válaszolna?

Figyelt kérdés

ti mindent tesztek bele,nem csak tablettát?

gondolok sóra és öblítőre.

ha nem tennék sót és öblítőt hamar tönkre megy?

pár napja vettem még nem mostam annyira vele.



2014. márc. 30. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk. Osszegben nem nagy kiadas, szerintem ne sporold ki.
2014. márc. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. márc. 31. 00:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi is öblítőt használunk, annyira nem drága, hogy ki kelljen spórolni. Amit azon elesztesz mellesleg, visszanyered a mosógép élettartamán.
2014. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2014. márc. 31. 00:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Én csak sót teszek a tabletta mellé, de elvileg az sem kellene, ha olyan a tabletta amiben van só is. De tényleg nem drága egy doboz só, és sokáig elég.
2014. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én öblítőt nem használok.Elsőnek öblítő nélkül próbáltam ki, aztán vettünk öblítőt is bele. Nekem jobban tetszett az eredmény öblítő nélkül, pedig végig próbáltam az összes adagoló fokozatot. Így amikor kifogyott nem töltöttem újra.


Sót teszek bele, azt nekem szerelő javasolta hogy akkor is legyen benne ha minden az egyben tablettát használok.


Talán 3-400ft a lidl-ben január óta 3x vettem, de ez géptől is függ hogy mennyit használ.

Tablettából is a lidlst veszem 1000Ft 60db és kiváló, legalábbis a jar platinumot próbáltam ki, annál nem rosszabb.

2014. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mind a sót, mind az öblítőt a víz minőségének megfelelően adagolni kell, így a minden egybe tabletták semmit sem érnek.


Só + öblítő + a legegyszerűbb tabletta (olcsóbbik Aldi-s).

2014. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztaltam,hogy a méreg drága mindent tartalmazó tabletta meg se közelíti azt az eredményt amikor + sót és öblítőt is teszek a gépbe.Viszont így már feleslegesnek éreztem a fullos tabit megvenni.

Próbaként most somat öblítőt vettünk és a kb negyed annyiba kerülő lidlbe vásárolt között semmi különbség nincs a végeredménybe (1-2 naponta használjuk a gépet,de az öblítő tart a legtovább). Sónál nem igazán tudok nyilatkozni mert lidl,tesco és egyebeket veszünk,nagyobb márkásat nem próbáltam és szerintem nem is fogok.

Tabiból classic finis van itthon,nagyon jó akcióba volt így majdnem 1 évi adagot betáraztam ami 5 doboz volt.

2014. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Vettem sót ,öblítőt és tablettát,próbálgatom.

2014. márc. 31. 11:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sima mosószódát használtam a végén, tökéletes a végeredmény és semmi más nem kell hozzá.
2014. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!