Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a leghagossab/legidegesítőb...

Pittrace kérdése:

Mi a leghagossab/legidegesítőbb/legbüdösebb TÖRVÉNYES HÁZIÁLLAT?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy kertes házban élek és egy hülye szomszéd mindenért szól és mindenbe beleköt erre felé lehet házzi állatot tartani de még nekünk egyelöre nincs és azt szeretnék hogy idegesitsem és arra lennék kiváncsi hogy erre melyik a legmegflelelőbb? vagy ha van esetleg más törvényes ötletek arra hogy én is bosszantsam öt nem csak ö engem kérlek írjátok meg a válaszokat elöre is köszönöm.

2014. ápr. 24. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Egy 200 kilós seggrészegen óbégatós férj.
2014. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Józsi21 ***** válasza:
62%
Bár az ötlet nem az enyém de megosztom.Semmilyen állatot nem kell tartanod,csak egyszer rémülten érdeklődj nála hogy nem látta-e a szökött tigrispitonodat?Tuti elkerüli a portád,természetesen addig míg ki nem derül hogy nincs is kígyód.
2014. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Most, hogy így bemutatkoztál, már értem, miért nem szimpatizál veled a szomszédod. Nyugodtan tegyél rá még egy lapáttal.
2014. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
a bakkecske az nagyon ütős. Csak az a baj vele,hogy nem csak a szomszédnak büdös,de neked is.
2014. ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Azért ne tarts háziállatot, hogy idegesítsd a szomszédod, mert az állatkínzás.

Tudod, őket gondozni is kell...


Húzz egy jó magas kerítést a telekhatárra, hogy ne is lássátok egymást, és kész!

2014. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Tarts cigányt!...minden kritériumnak megfelel.
2014. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A disznó a legbüdösebb, ha nem adsz neki időben enni, akkor hangos is. De ez téged is zavarni fog nem csak a szomszédot.

Szerintem tarts papagájt, azok igen hangosan tudnak rikácsolni akkor is ha ettek így nem állat kínzol és nem büdös.

2014. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat kedves 4. és 7. kommentelő ez a kettö ami értelemes volt. de úzy látom hogy nemsokan értették meg azt amit mondani akarok! Nem állatot akarok kínozni hanem állatot tartani és gondozni ahogy kell. attol hogy egy állat még hangos vagy büdös alapbol még lehet normálisan gondozni.

nem állat kinzás! És kedves ". kommentelö te se értettél meg teljes egészébe mert ugyanis ez a szomszéd 2 éve ide költözött és az egész környekkél össze tüzésbe keveredett és szó szerinzt minden zavarja öt. és más is utálja míg ő nem költözött ide mindenki jóba volt itt mindenkivel és most is joba van mindenki aki eddig csak vele nem.

2014. ápr. 27. 14:07
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Nyulak, kecske és különösen a sertés nagyon büdös.
2014. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak érdeklődd meg az önkormányzatnál, mert nem biztos, hogy tarthatsz haszonállatot, és a végén még téged büntetnek meg!


És ez ovis gondolkodás, hogy "visszabosszantod", mert így sosem lesz vége, és egy idő után, nagyon el tud durvulni a helyzet!

Akár még meg is mérgezheti az állatodat, és nem tudod majd rábizonyítani...


Komolyan írtam a 2 méteres betonkerítést!!!

2014. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!