Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van itt olyan aki ma mos?...

Van itt olyan aki ma mos? Arra gondolok, mivel karácsony van. Lehet hülye kérdés, nekem kellene, de olyan hülyének érzem magam. Karácsonykor mosni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gondolom,a többiek is mosógéppel mosnak, nem??
2009. dec. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De igen! Csak biztos próbált humoros lenni
2009. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor nem csak én mostam, mert mégis neki álltam nem sokkal a kérdés kiírása után.

2009. dec. 27. 15:09
 14/15 agressor22 válasza:
Én kamionosként dolgozom, fingom nincs meddig vagyok itthon, és a @rva babona miatt nem moshatom ki a 3 hetes szennyesem.(anyós) leszartam, kimostam ,nem teregethetem ki... ott rohadnak 1.5 napja a mosógépben a ruháim, mert akasztott embert jelent,ha kiteregetem!Nincs valami ellen átok? pl rizst szórok a ruhák alá, vagy valami???
2012. dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha mégis kiteregetsz, mi fog történni? Anyós bBeszórja kosszal a száradó ruhákat?
2012. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!