Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akarok tartani karácsony...

Akarok tartani karácsony előtt egy tisztítókúrát, a kérdés, hogy előtte (azaz ma) megmérjem a súlyom?

Figyelt kérdés

Tartok tőle, hogy annyira lesújtana, hogy elvenné a kedvem. :D

Légyszíves csak a kérdésre válaszoljatok, az az én dolgom, hogy hogyan és mikor akarok tisztítókúrázni. :)


2010. dec. 20. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha már ilyen szigorúan megszabod, hogy mire szabad válaszolni: honnan a búbánatos madárfüttyből tudjuk, hogy neked mi veszi el a kedvedet meg mi csinál kedvet, amikor azt se tudjuk, ki vagy? Megmaradva a kiírás keretei között, ez is a te dolgod.
2010. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Istenem.. egy boldog ember válaszát hallhattuk, köszönöm. ^^

Megnevettettél. :D

2010. dec. 20. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:
De amúgy valamilyen szinten igaza van a kérdezőnek,amit megjegyzésként fűzött a kérdéshez,mert itt sokan nem a kérdésre válaszolnak,hanem egy csomó minden másra válaszolnak...bár most énis ezt tettem de nem baj:D
2010. dec. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Valamilyen szinten igaza van a kérdezőnek is, de az első válaszolónak is, mert ennek a kérdésnek nincs sok értelme. Hát csinálj tisztító kúrát. Istenem... Annyira fontos, hogy mi mit mondunk? Nekünk kell eldönteni? Erre a "kérdésre" mégis mi lenne a megfelelő válasz? Ha belegondolsz, te is meglepődnél, ha valaki azt írná, hogy igen, ne csinálj, mert utána nagyon letörnél, ha meglátnád, hány kiló vagy... Mikor azt se tudjuk, hogy hány kiló vagy, meg egyáltalán, minden túlsúlyos ember (ha az vagy egyáltalán) másképp kezeli a mérlegen látottakat. Én pl úgy, hogy januártól visszafogom magam... Nem elkeseredek, hogy milyen sokat híztam... Ennek semmi értelme.
2010. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mérd :D

az sose árt, de a tisztító kúrát nem fogyás céljából szokták csinálni nem? hanem csak egészség megőrzés céljából.


szép napot

2010. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat!:)

Amúgy megmértem, de átállok a heti mérésekre.

Amúgy a tisztítókúrákat diéták előtt is szokták csinálni, de én egyenlőre csak helyet csinálok a karácsonyi menünek, mert azt nem tudom megúszni. :)

2010. dec. 20. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mérd meg.
2010. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!