Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan kell üvegasztallapot...

Juditko kérdése:

Hogyan kell üvegasztallapot tökéletesre tisztítani?

Figyelt kérdés
Soha nem sikerül tökéletesre. (ecetes vizet használok, mint az ablaktisztításhoz-arra bevált.

2014. máj. 7. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

langyos(nem forróvíz-ecet, és bele még mosogatószer). Viledás rongy. Ezzel mindkét oldalát alaposan lemosod az asztalnak, és utána Clinnel átfujod mindkét oldalát(nekem csak a citromos Clin vált be, a többi nem szépen pucol).Száraz Viledás rongyal, vagy kézi papírtörlővel szárazra törlöd.

A vizes és a száraz rongy is teljesen tiszta legyen.

2014. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Clinnel tisztítom.
2014. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 Ha csak sima Clint használ, és nem tisztítja le, foltos marad.
2014. máj. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy pucolom mint az ablakot. Kis mosogatószer, kis ecet szórófejes flakonban, ráfújom, és gumilapáttal pár mozdulattal lehúzom, és nem lesz csíkos.
2014. máj. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vizes kendő, majd egy mikroszálassal simára, szárazra vikszolni. Én így tisztítom az ablakokat, tükröket régóta, csak úgy ragyognak! Egy csepp mosogatószert is tehetsz a vízbe, de szárazra törlés előtt távolítsd el a vegyszert, különben maszatos lesz. Én nem szeretem a Clint és társait, szerintem maszatos tőle minden, ha jobban megnézed.
2014. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!