Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » SEGÍTSÉG! Cianoakrilát pillana...

SEGÍTSÉG! Cianoakrilát pillanatragasztó belélegzése esetén mit kell tenni?

Figyelt kérdés
megragasztottam a porszívó csővét mert megvolt repedve és beleszívtam eggyet hogy nincs-e mr ott a rész.. és nemvolt megszáradva és szeritnem elég nagy mennyiségű gözt szivtam be
2014. máj. 19. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell nyugodni.
2014. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi probléma, én is azt mondom, nyugodj meg. Ha mégis rosszabbul lennél, el kell menned a háziorvoshoz, ő majd tudja, mit csináljon.
2014. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg tegnap megettem fél kiló marcipánt, annak 0,001%-a cián. Még élek. Képzeld milyen nagy veszélyben lennél mandulatörés közben!


Ennyi gőz még a nyálkahártyádon sem hatol át. Akkor sem pusztulnál meg ha az egész ampullát bepuszilnád, de tény, hogy elég rosszul lennél tőle.

2014. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Egyébként a ciánt a vas köti le... tudod tiszai cián szennyezés + vas-oxid= párizsikék. Igyál 2 vas pezsgőtabletát.
2014. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!