Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 2 évesem legújabb alkotása a...

2 évesem legújabb alkotása a vajbőr kanapén pompázik. A művet golyóstollal követte el. Hogyan szedhetném ki? SOS

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 15:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%

Ha friss, akkor jó eséllyel a szimpla popsitörlő is leszedi.


Ezt próbálnám ki elsőnek.

2014. máj. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Folteltávolító spray óvatosan.


...egyébként hogy kaparintotta meg a tollat és volt annyi ideje, hogy rajzolgasson? :)

Nem rossz szándékból kérdezem, de azért ehhez idő kell...


Dugd el egyelőre a tollakat magasabbra (könyves szekrény, zárható fiók), de neki legyen gyurmája, vastag színes ceruzája stb. Én ennyi idős korában bizony mellé ültem alkotáskor (a kis asztalán lehetett rajzolgatni, firkálni).


Nálunk is bőr garnitúra van, szerintem célszerű letakarni még egy ideig.

2014. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
66%
Lehet kapni ilyen golyostoll kiszedőt ilyen sàrga fakonban van.Megkeresem mindjárt.Én annó acetonnal szedtem ki de a bőrt picit oldotta.Bármivel próbàlkozol majd, tegyél próbát egy láthatatlan helyen.
2014. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

esetleg valami alkoholos dologgal, vagy körömlakk lemoso?

csak hogy ne légy annyira elkeseredve: 2 éves lesz a lányom, albérletben élünk és az összes falat összefirkàlta tollal, ceruzàval, filctollal. (apuka "vigyázott" rá :)

2014. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%

Hát én minden praktikát kipróbáltam, nálunk semmi nem használt sajnos. Spec tisztítót írtak végül valamelyik fórumon, de nem kaptam sehol :(

Egyébként amiket ki lehet próbálni, hátha toll-függő is.

Alkoholos cuccal, pl arcszesz ha nincs tiszta alkohol. Egyik barátnőm cif súrolókrémet javasolta. Hajlakk, állítólag be kell fújni és letörölgetni, leszedi. Valamicskét halványítottak nálunk a dekoráción, de nem lett az igazi.

És egyébként 2 másodperc alatt kész a baj, nem kell ahhoz sok idő... Én sem hagyok elől ilyesmit, és a firkálás sem volt jellemző, aztán egyszercsak mégis megoldotta :)

2014. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

építőkockázott, a bátyja meg tanult, én a 2 gyerek között ültem, mikor inni kért, és amíg hoztam lenyúlta az asztalról a tollat, és kb fél perc alatt, firkált. Még nem csinált ilyet, és a tollakat fiókban tartjuk, dehát így alakult.

Szóval nem kellett ehhez neki sok idő, az alkotás pedig idézőjeles :)


A törlőkendőt, szappanos vizes szivacsot próbáltam, és alkoholos fülpálcát is bevetettem, de semmi. Azt hiszem ez így marad.

2014. máj. 20. 15:24
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
Jól lenulláztátok a 2-est. Pedig örülhetsz, hogy nem a szemét szúrta ki.
2014. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
25%

[link]

Erre gondoltam.Elég sokféle van belőle vigyázz!

2014. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
én nem pontozok soha. És igen, örülök, hogy csak ennyi történt. 1 gyerek mellett nyilván könnyebben megoldható, hogy ne maradjon elöl soha ceruza, toll stb. De ha nagyobb gyerek is van, aki már iskolás akkor ezeket a dolgokat akárhonnan előkaphatja, tolltartóból,táskából, asztalról.
2014. máj. 20. 15:30
 10/21 anonim ***** válasza:
6%

Nézd, el kéne dönteni, hogy melyiket szereted jobban, a gyereket vagy a kanapét. Mert sajna az ilyen "balesetek" nem egyediek. Tudomásul kell venni. Ma a toll, holnap valami más. Esetleg máshova.

A kanapé egy tárgy. Biztosan drága volt. De sajnos úgy kell hozzáállni, hogy fogyóeszköz, majd ha megnőnek a gyerekek, lecserélitek.

2014. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!