Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogep szallitoknak mennyi...

Mosogep szallitoknak mennyi jattot adjak?

Figyelt kérdés
szamit,hogy nagyon olcso,kozepkategorias, vagy nagyon draga gep?

2014. máj. 27. 13:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Annyit adj, amennyit szerinted megérdemelnek.

Nagyon nem az számít, hogy te 60 ezres masinát vettél vagy 200ezreset, a súlyban nincs olyan sok eltérés.

Mi lift nélküli házban laktunk a 3. emelet (ami 6. emeletnek felelt volna meg), én emeletenként adtam nekik egy ezrest (össz. 6ot)

2014. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

ertem,koszonom.

varom a tovabbi valaszokat.

2014. máj. 27. 13:34
 3/24 A kérdező kommentje:
en legutobb,mikor februarban mosogepet vettem 120 ezerert,akkor ket embernek egy ezrest adtam. korfolyosos berhaz masodik emelet,lift nincs, nagy belmagassag van,tehat kicsit tobb lepcso.mellesleg a gep egy honap utan elromlott es visszakoveteltuk a penzt.de ez mar mas kerdes.
2014. máj. 27. 13:37
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha 2. emeletre kellett vinni, akkor keveset adtál. Kitől követelted vissza a pénzt? A bolttól, ahol vetted a gépet?
2014. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
persze,a bolttol.miert,ki mastol?
2014. máj. 27. 13:56
 6/24 A kérdező kommentje:

aha,akkor keveset adtam?... ugyanazok jottek,mikor vittek el a rossz gepet,kedvesek voltak...

az a helyzet,hogy nem tudja az ember,mennyit szokas adni!

azert erdeklodok most itt.

az elobb neztem egy internetes oldalt,szavazni lehet,hogy haztartasi gep szallitoknak adnak-e jattot,mikor jonnek az uj geppel.

a negyven szazalek nem ad jattot sajat bevallasa szerint.

2014. máj. 27. 14:00
 7/24 A kérdező kommentje:
te mennyit adtal legutobb,4-es valaszolo?
2014. máj. 27. 14:04
 8/24 anonim ***** válasza:
45%
Ha a szállítás benne van a gép vételárában, akkor minek adni még ?? Ha külön kell érte fizetni, akkor meg benne van a vállalási szerződésben, hogy mennyi. De csak úgy, azért mert a munkabérén felül még adjunk neki valamit, mint az orvosnak, aki a befizetett TB járulékból gyógyít ???
2014. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
tessek,van aki igy gondolja! ehhez kepest akkor az en ezresem kifejezetten sok volt! :)
2014. máj. 27. 14:21
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Én szoktam adni. Általában ki is írják, de a szállítás az kapuig történik ingyen. Szóval nem kötelező felvinniük az emeletre, hanem a kapunál átveszed, ők meg ott is hagyhatnak a géppel. Azért illik jattot adni, hogy ezenfelül beviszik a helyére. Persze ha nem kapuig ingyenes a szállítás, akkor azt jelzik.
2014. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!