Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogep szallitoknak mennyi...

Mosogep szallitoknak mennyi jattot adjak?

Figyelt kérdés
szamit,hogy nagyon olcso,kozepkategorias, vagy nagyon draga gep?

2014. máj. 27. 13:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%
Vagy. Lerakják a kapuba, Te meg a haverod felviszitek. Így rájöttök, hogy mennyit is ér meg. Ugye milyen egyszerű?
2014. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Most vegyuk azt az esetet,hogy a szallitas az emeletre benne van az arban!


Most irt a testverem,o aszongya,hogy a kettonek adjak egyutt 500-at.

A kollegam szerint ne adjak nekik semmit.

Varom a tovabbi valaszokat.

2014. máj. 28. 09:42
 13/24 A kérdező kommentje:

10-es valaszolo nem tudom,hol szokott vasarolni,aki ezt irja:

Általában ki is írják, de a szállítás az kapuig történik ingyen.


Altalaban beviszik a gepet a helyisegbe abba a sarokba,ahol allni fog veglegesen - akik nekem eddig szallitottak.

2014. máj. 28. 09:46
 14/24 A kérdező kommentje:

most kerdeztem a ceget: fel az emeletre,az elso helyisegig ingyenes a szallitas a lakason belul,aszongyak.

aha,akkor meg ott fizetni kell,hogy bevigyek a furdobe.

az olyan ot meteres ut. mennyit kerhetnek azert?

vagy ha nem kernek,akkor mennyit adjak?...

2014. máj. 28. 10:19
 15/24 anonim ***** válasza:
Én szobafestő vagyok, de még életemben ha kétszer kaptam valami jattot a megrendelőtől. Ott valahogy nem "szokás". Egy cipekedő ember, aki 8 órából 3-at kocsiban ül, 2 órát várakozik, 2 órában papírokat töltöget és kvázi 1 óra nettó ebből az erőlködés ideje, napi 10-20 kiszállítással, akkor is megkapja a napi 20-ast (adómentesen), ha csak fejenként egy ezrest adnak nekik az alapfizu mellé. Szerintem nem kell túlértékelni, kivéve ha tényleg emeleteket kell mászni. Nem ők tehetnek róla, hogy a harmadikon laksz, más meg a kaputól 10 méterre. Az emeletenként egy ezres/ fő szerintem is méltányos.
2014. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

ha csak ez ezrest adok, akkor is megvan nekik a napi 10-20 ezer adomentesen a fizetesen kivul! na,ez igaz!

hat,akkor tobbszoroset keresik,mint en,de legalabb ketszereset!

amugy most egy elegge draga mosogepet fogok venni,

meg ha a fizetesem feleannyi is,mint nekik...:)

ez a vicc az egeszben.

meg is fognak majd szerintem lepodni,hogy milyen hazba,milyen furdoszobaba,lakasba hozzak a nagyon draga mosogepet.

gondoltam,egyszer az eletben most veszek egy ilyet!

2014. máj. 29. 11:41
 17/24 anonim ***** válasza:

A 10-es vagyok. Azért írtam, hogy cége válogatja, mert egy ideig dolgoztam szállítóként (mondjuk mi bútorokat szállítottunk, de ez mellékes).


Az első helyemen még jattért sem vihettük túl a kapunál, mert ha megtudta a főnök, akkor mehettünk. Kapuban átad, és mentünk tovább.


Egy másik cégnél (ahol szintén a cég fizette a szállítást, ne a vevő) már lazábbak voltak. Ők kifizették a kapuig, és ha belefért az időnkbe, azt csináltunk, amit akartunk. Általában egy sör áráért, vagy egy kávéért bevittük. Ha nagy meló volt a kaputól felvinni a bútorokat, akkor azt már munkaidőn kívül vállalkozásra csináltuk, számlásan (persze ha a vevő belement, és várt délutánig)



Amikor meg a vevő fizette a szállítást, akkor egy szem jattot nem fogadtunk el, ha kínálták sem, mert ki volt fizetve.



Szóval egy mosógép felviteléért két embernek az ezres bőven megfelelő. Többet én nem adnék, Én kertes házban lakom, földszintes, de azért lépcsőn kel felhozni a dolgokat. 200/kopf szoktam jattolni, és sosem sértődtek meg. Ha számolunk, 5 perc munka, 2400Ft-os nettó órabérnek felel meg, ami azért nem rossz.

2014. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ja, és ha az első helyiségig ingyenes, akkor szerintem bőven elég egy kávét és üdítőt készenlétben tartani, és csak szimplán kedvesek lenni.
2014. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
na,utolso ketto is nagyon jo valasz. koszi.
2014. máj. 30. 10:50
 20/24 A kérdező kommentje:
10-es,koszi a kimerito,hosszu valaszt neked is.
2014. máj. 30. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!