Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit nem szabad belerakni a...

Mit nem szabad belerakni a mosogatógépbe?

Figyelt kérdés

Mieéőtt berakjátok az edényeket leöblítitek?

Mindenféle tapaszteletot szívesen fogadok.


2014. máj. 31. 22:25
 1/8 anonim válasza:
46%
macskát
2014. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Orrszarvút, csecsemőt, karbidot.
2014. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Darabos maradékot nem rakunk bele, kikotorjuk a kukába. Ha valami lé van az edényben, azt kiöntjük a mosogatóba. Leégett edényt, grillrácsot nem fog letisztítani. Kb. ennyi.


Amúgy nagyon sok különbség van a tisztító tabletták között. A Somat a legjobb-legolcsóbb szerintem, a DM-ben a nagy doboz gyakran akciós.

2014. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Én belerakok mindent, a fát is, pedig állítólag azt nem szabad, de semmi bajuk nincs tőle. Könnyű műanyagokat a felső részbe tegyél, mert ha alulra teszed azokat fel fogja borogatni a nagy vízsugár. Le szoktam öblíteni igen, mert mindig összevárom az edényeket így nem azonnal indítom a gépet. De ha azonnal indítom akkor is természetesen a kajamaradékokat leszedem, leöblítem, sosem kerül ilyesmi a gépbe.
2014. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Idóták kíméljetek!!!!!!!!

A normálisan válaszolóknak köszönöm!!Nem tudtam,h fát nem szabad belerakni,én beleraktam a fakanalakat és nem lett bajuk.

2014. jún. 3. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Aki lepontozta az 1-es és 2-es választ, az vajon macskát, orrszarvút, csecsemőt vagy karbidot szokott a mosogatógépében mosni?
2014. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Persze, nem lesz semmi bajuk a fakanalaknak és egyebeknek, azért írtam hogy én is belerakom. Ez ugyanolyan marhaság, minthogy rá van írva a zuhanyfüggönyömre (fehér), hogy nem lehet fehéríteni, meg gépben mosni, megvan legalább 5 éve, mondanom sem kell, hogy gyakran mosom, gépben, fehérítővel, és olyan mint újkorában.
2014. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fát nem azért nem szabad mosogatógépbe rakni mert bármi is tönkremegy tőle. A baj az hogy a fa megszívja magát a mosogatótabletta magasan koncentrált mosogatólevével és az használatkor (pl amikor a fakanállal kevergeted a lecsót) beleoldódik a kajába. Ha ezt rendszeresen eljátszod, szép kis mérgezés lehet az eredménye. Lehetnek fura tüneteid (pl fejfájás, gyomorpanaszok vagy más) és egyszercsak évek múlva kiderül valami vese vagy májelégtelenséged és eszedbe se jut majd hogy a mosogatóba rakott fától volt.

Szerinted viccből írják rá minden mosogatógép használati útmutatójába hogy ne rakj bele fát?

2016. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!