Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A hűtőt takarítom . Ahova...

A hűtőt takarítom . Ahova pakolunk, azokat a "lapokat " betehetem a mosogatógépbe? Illetve, amiket még kitudok szedni belőle?

Figyelt kérdés
Remélem értitek mire gondolok :) pl. [link]
2014. jan. 13. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én mindent be szoktam tenni, polcot, fiókot is.

Kicsit hagyom szobahőn melegedni, aztán uzsgyi be a mosogatógépbe.

2014. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha üveg, akkor ne hidegen rakd be, de amúgy nyugodtan.
2014. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet mosogató gépbe ? Ez már a kényelmesség hova ne továbbja .A polcokat,fiókokat kiszedted,de a leső részt milyen gép fogja kimosni ,kitörölgetni ?
2014. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
belső részt**
2014. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat ! Utolsó,mégis mit zavar az téged,ha én beakarom tenni ezeket a mosogatógépbe ? Azért van a mosogatógép,hogy használjam. Nem dísznek vettem . Nem ismersz egyáltalán,az hogy használom a mosogatógépet,nem azt jelenti hogy lusta vagyok! Amivel megkönnyíthetem a munkám,az mit zavar mást? Te remélem a ruháidat is kézzel mosod !
2014. jan. 13. 13:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen kedves kérdező,vannak ruhák amiket kézzel mosok ki.

Például a kézzel kötött gyapjú ruhákat,és nem esik le az aranygyűrű az ujjamról .

Ha valamit nem tudsz,bátran kérdezz csak .

2014. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,nálam is vannak dolgok amiket kézzel mosogatok el,pl. fadeszkák ,és vékonyabb poharak. Nekem sem esik le a gyűrű az ujjamról. Viszont az ember nem tud elmosogatni 70 fokos vízben kézzel,ami ugye leszedi a baktériumokat ....
2014. jan. 13. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is mindent bepakolok.

Csak 3x-i pakolással tudom elmosni, így 10 percig mosok egy adagok, majd a másik 10 perc és a 3.

Szép tiszta lesz minden.

2014. jan. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!