Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Holnap kimosnám a babaruhákat....

Holnap kimosnám a babaruhákat. Milyen mosószert meg öblítőt használtok? Milyet vegyek? Az ecet és a mosószóda/dió megoldás nem szimpatikus, azt ne írjátok mert semmiképp nem használnám!

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amilyet szeretnél. Az elején sensitive-et szoktak mindenből. A Tomi Baby mosópor egész jó, öblítőből is van hypoallergén, pl Gabi öblítő.
2013. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én a Dreft Baby-t használtam, nagyon finom illata van. Öblítőből a Dm saját márkásat (Denkmit), ebből a sensitive (fehér) fajtát. Nagyon enyhe, alig érezhető illata van.

A fiamnál is ezt a kombót használtam, nem lett érzékeny rá, viszont a babaruhák finom puhák maradtak.

(Két hete mostam át a születendő baba holmijait én is. :D)

2013. dec. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én csak a Dreft Baby-t használtam, öblítő nélkül, így is finom illatú lett minden.


Ha nem is akarsz ecettel mosni (én sem :) ), érdemes egyszer elindítani a mosógépet tömény ecettel, 90 fokon, üresen, mert jól kipucolja. Nem marad ecetszag utána!

2013. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a Frosh (békás) termékeket.

Baba- és környezetbarát is és árban is jó, az illata remek.

Van folyékony mosószerük is és a fehér mandulás illatú öblítőjük (utántöltőjük) a kedvenc nálunk.

Ezekkel nyugodtan moshatsz újszülött holmikat is, jó szívvel ajánlom.

(DM-ben, nagy hipermarketekben, Müllerben, rossmannban kaphatóak)

2013. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is Dreft baby-t használok! Szerintem ennek van a legjobb illata.

Öblítőnek a Softline kék színűt vagy fehéret, a fehér színű hipoallergén. Ez nagyon jó minőségű öblítő, külföldön népszerűbb mint itthon. Itthon nem árulják hipermarketekbe, inkább ilyen nagyobb háztartási üzletben vagy piacon. Ezért sokan azt hiszik hogy nem is jó minőségű.

2013. dec. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dreft babyt, de előtte mostam poralapú Tomi babyvel is. Textilblítőt nem használok, mert allergizálhat!
2013. dec. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dreft Babyt használtam az első hónapokban, öblítő nélkül, nagyon szerettem, puha volt minden és nagyon finom illatos! Később elkezdtem öblítőt is használni, a Gabit, azt viszont már szerintem nem lehet kapni, mert jó fél éve sehol sem kapok.

Amikor nagyobb lett, Tomi babyt kezdtem használni, főleg mert a Dreft nem igazán alkalmas foltok eltávolítására, inkább egy kellemes kis öblítőnek mondanám :)

Szóval eleinte én a Dreft babyt ajánlom, nem kell öblítő sem hozzá. Foltokra pedig vegyél majd Vanisch szappant, szuperül kihozza az anyatejes kaki foltokat :)

2013. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a Persil folyékony sensitivet használtam, öblitő szintén sensitiv fehér szinű a Lenortól.
2013. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 gabszem ***** válasza:
én sima Tomi-t használtam elejétől fogva. A babamosószerek egy vagyonba kerülnek (a sima is...) és szerintem felesleges, régen nem is volt ilyen. Öblítőnek mindig sensitive-t veszek de a mosószerből a simát.
2013. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a védőnő javaslatára ugyanazt a mosóport használom, mint magunknak, öblítő nélkül.
2013. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!