Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan változtassak? Van...

Hogyan változtassak? Van valaki hasonlóan? Hogyan vigyázzak a rendre?

Figyelt kérdés
Illetve agyban letudom futtatni hogy hogyan is kellene...Szeretem a rendet,ezért takarítok is.De délutánonként már nagyon lusta vagyok.Van hogy ha kv-zom a szobában már a poharamat sem viszem ki.Vagy a fiam uzsis tányérját stb.Igy másnap elöröl kezdhetem az egészet.(jelenleg nem dolgozon,van egy 5-éves fiam is),lenne jobb programunk is azon kívűl hogy egész délelőtt rohangálok a lakásban.Van aki ilyes féle volt ,és tudott vàltoztatni?

2014. júl. 3. 16:34
 1/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Igen, be kell iktatni 3x 5 perc pakolást 1 nap. Miután hazaérsz munkából, vacsi előtt, és lefekvés előtt. 15 perc és máris látsizk az eredmény.
2014. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En igy vagyok a 4hos babam mellett.abszolut ni cs el egyedul...bar ma reggel fel orat elgagyaraszott es egy csomo mindent meg tudtam csinalni.:-)en megprobalom ezt a 3* dolgot de nalunk minimum 10-15perc kellene.:-)
2014. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a lényeg az alaposság. Meg a rendszerezés:) Szóval ha tudod minek hol a helye(pl portörlésnél) pikk-pakk kész. A fürdőt én 2-3 naponta takaritom úgy,h beleveszem a mosdót,tuskabint,wc-t,hetente két hetente alaposabban (leszedem a cuccokat a polcról stb). A mosogató környéke ha tiszta,rendezett,nem esik nehezemre elmosni egy két poharat. A férjem nevet is,h nem szeretek kimenni éjjel pisilni ha van mosatlan:D Na meg ha elhanyagolom,nehezen lehet nekiugrasztani. Nem tudom milyen-mekkora a lakás,de ha sikerül mindennap feltörölni a padlót,nem lesz annyi por:)
2014. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is hasonlóan érzem magam néha. Otthon vagyok a 15 hónapos lányommal, és 7 hónapos terhes vagyok. Most is itt ülök, pedig alszik, és ehelyett tehetnék-vehetnék. Azt tapasztalom hogy ha rend van akkor nem tűnik koszosnak a ház, persze takarítok azért, félreértés ne essék. :-) De mától kicsit össze akarom szedni magam, ezért visszavittem a könyveket a Könyvtárba, de nem vettem ki másikat, mert akkor most olvasnék. :-) A víz már a lavórban van hogy a konyhabútort letöröljem szépen, csak gondoltam még felnézek ide. :-) Nehéz dolog ez, az otthon lévő anyukák sokan beleesnek ebbe a csapdába szerintem.
2014. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!