Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ragacsos padló?

Ragacsos padló?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a jarolap mikor megszarad felmosas után, ragad. Azaz csak a zokni ragad hozzá. Nem használok túl sok felmososzert, mi lehet az oka? Minden nap felmosok, nem járunk be cipővel, mégis a zoknim is koszos. Tippek, hogyan tudnám tényleg tisztava tenni? Mikroszalas felmosom van.

2014. júl. 25. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én próbaként egy-két kockát a járólapok közül megtisztítanék pl. mosogatószerrel, dörzsiszivaccsal. Vagy körömkefével. Próbáld ki folyékony szappannal, erősebb zsíroldó képességű anyaggal, esetleg folyékony súrolóval. Próbáld ki több mindennel.


És ha megvan a megfelelő technológia (anyag+eszköz), ami után a próbafelület nem ragad, akkor neki lehet esni az egésznek.

2014. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ennyire durván nem nagyon akarom,mert elég kényes a felülete, és kB. 80 negyzetmeter. Nekem ez sok ahhoz, h. ovatoskodjak vele. Most pár csepp mosogatoszert meg egy kevés ecetet használok. Elvileg a tiszta víznek is le kellene tudni takarítani, mert nem mocskos. azért köszi. Majd kitalalok valamit.
2014. júl. 25. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem használsz elég tísztitószert.
2014. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet. De elvileg a tiszta víz is meg kellene hogy tisztítsa. Ha még több tisztitoszert használok akkor csíkos lesz.
2014. júl. 25. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Tiszta víz? Az nehezen :D azért csak koszolódik.
2014. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!