Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen öblítőt és mosószert...

Milyen öblítőt és mosószert ajánlanátok aminek hosszan tartó illata van?

Figyelt kérdés

Én tesco márkájú mosószert használok és coccolino öblítőt de mikor kiveszem a gépből olyan fura szaga van a ruháknak.

Ha csak mosószert használok és azt teszem az öblítő helyére akkor viszonylag jó illata van de csak rövid ideig.

Sokszor érzem mások ruháin hogy finom illata van de még nem mertem megkérdezni senkit hogy mit hogyan csinálnak.


Ha több öblítőt teszek a kelleténél tovább tart az illata?


És melyik márka a legjobb? Az mindegy hogy mennyire jó folttisztító az nem érdekel, koszos ruháink nincsenek csak az illat a lényeg.

Ja és ne legyen drága, árat is írjatok. Köszi

22L nagyon kezdő


2014. aug. 4. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Lenor (bármelyik ami parfümös,pl a fekete) nagyon finom illatú és sokáig megtartja. Ha kiveszem a szekrényből 2hét után,akkor is finom az illata. Ezenkivül az aranyszinü coccolino szintén szuper. Ha egy kupakkal teszel,az elég kell hogy legyen normál esetben.

Ami az árakat illeti,nem tudom,mert én Szerbiában lakom,és nekünk tőletek hozzák,plusz adnak hozzá az összeghez,de igy sem nagyon drága.

2014. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En persil sensitivet es silan sensitivet hasznalok .az oblitot kb 2 hete es sokkal jobb az illatuk mint a tescos oblito meg az ariel amit regen haszmaltam.
2014. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy nem mindegy mit mivel kombinálsz.

Ami nekem bejött:


Ariel gél vagy kapszula-sárga lenor

Ariel mosópor-kék lenor

Persil senzitiv-fehér lenor

2014. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De az ariel és a persil a legdrágább nem?

Mert a tescos amit most használok 3l kerül 500 ftba.

Azért kipróbálom a kombinációkat. :)

2014. aug. 5. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:

A te pénztárcád, nekem aztán oly mindegy.

Én is használtam olcsót régen, de sokkal drágább volt 2x kimosni a ruhát.

Inkább a jobb minőség, mert ez nekem olcsóbb.

2014. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kettes vgyok en is próbáltam olcsóbbat venni,hogy spóroljak,de a ruhába benne maradt a mosópor,én is moshattam kétszer.Többet is próbáltam,nekem a drágábbak váltak be.
2014. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!