Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosógéped van, elégedet...

Milyen mosógéped van, elégedett vagy vele?

Figyelt kérdés
Elől vagy felül töltős, márkája, hány éves?
2014. aug. 8. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Whirlpool, felültöltős, 3 éves. Előtte is ugyanolyan volt. (Családon belül került máshoz, mi meg vettünk újat.)


Az összes ilyen márkájú és kialakítású gépnek ugyanaz a baja: a fehér programválasztó gombnak belül van egy hosszú műanyag szára, ami a kapcsolóba megy. A kapcsoló meg fém, így egy 4 fős háztartásban 3-4 év alatt elkopik a műanyag.

Cserélhető, talán utoljára 2500 forintért vettem, 15 perc alatt kicseréltem, csak idegesítő amikor már kezdi az ember érezni, hogy nem úgy kapcsol ahogy tekered, kezd elfordulni a műanyag a fémben.


Egyébként jól mos, minden oké.

2014. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A miénk is ilyen,de semmi gond vele .Nem lehet rá mondani ,hogy ez a gyengéje .
2014. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy előltöltős Elektroluxom volt, melyet 12 év után elajándékoztam. Mostegy előltöltős Hotpoin Aristonom van. Mindkettő probléma mentes.
2014. aug. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Indesit, használtan vettem, szóval nem tudom hány éves :D

felültöltős

Én nagyon szeretem, mert van rajta gyorsprogram és nekem a legfontosabb sportruha és cipőprogram <3

2014. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8 éves elöltöltős végig hibátlanul működő indesitet (lassan már 5 fős lesz a család és kevéske volt a 4kg-ot bíró gép) cseréltünk egy nagyobb mennyiséget bíró elöltöltős indesit innexre 7 hónapja.
2014. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hajdu Energomat, kb. 30 éves lehet. Sajátsága, hogy ugrál centrizésor, de szerelőt nem sokszor látott. Már egészen hozzámnőtt.), hiszen együtt öregedtünk meg.
2014. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előltöltős LG, 7kg kapacitással.

Kb 8 éves.

Teljesen jól működik.

2014. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gorenje elöltöltős, 5 éves, hibátlan.
2014. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felültöltős Electrolux. Nagyon-nagyon elégedett vagyok, sőt imádom! A legjobb benne, hogy van a programszabályozón kívül egy időtartamszabályozó, és programonként 8 különböző mosáshossz közül választhatok. Az is nagyon jó, hogy kijelzi a hátralévő mosási időt. Meg a centrifuga is 1300 fordulatos, de lehet kisebbet is beállítani.
2014. aug. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!