Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Régi vércseppet hogyan távolít...

Régi vércseppet hogyan távolítsam el a rövidnacim övrészéről?

Figyelt kérdés
Sajnos tavaly így raktam el, most vettem elő, és szembesültem a ténnyel (ffi - aki egyedül él, azért itt kérdez ilyeneket).(talán szúnyogot nyomhattam szét rajta, vagy valami hasonló bagatell - semmi bűnügy).
2014. aug. 11. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Vanish áztatás, dörgölés, hypo, övvel takarni, ecetes olló...

Ebben a sorrendben.

2014. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb a fenti sorrend, de iktass közbe még egy speciális vérfolt eltávolító szert is, drogériákban, tescoban lehet néha találni, van mindenféle foltra speciálisan. De valószínűleg az ecetes olló a megoldás.

Vért legközelebb frissen öblítsd ki HIDEG vízzel, utána jöhet a mosószeres mosás.

2014. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jobb híján az övvel takarás is lehet a megoldás. Nem vettem észre frissében, mert hátul van - csak amikor levetettem - de akkorra már száradt volt.
2014. aug. 11. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom aktuális e a kérdés, de megtaláltam a csodaszert.

A cloroxnak van színes ruhákra folteltávolítója.

Én most szedtem ki egy terjedelmes vérfoltot a farmeromból vele. Az is be volt már száradva, és teljesen kijött!

2014. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, még nem sikerült eltávolítanom - végül is együtt is lehet élni az én foltommal, mert olyan helyen van, hogy nem nagyon látszik - de azért majdcsak meg akarok szabadulni tőle előbb - utóbb
2014. aug. 20. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!