Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tartsam tisztán a...

Hogyan tartsam tisztán a szobámat?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk, 17 éves fiú vagyok, szeretem a rendet. A szobámban nincs soha rendetlenség, minden a helyén van. Gond azzal van, hogy hiába törölöm le a port MINDEN DÉLUTÁN mikroszálas portörlővel a szobámban estére ugyanannyi por van a bútoron, íróasztalomon. Perzsa szőnyeg van a szobámban, jah és van egy perzsa hosszúszőrű cicánk is. Nyár volt és nagyon hullott a szőre, minden nap szoktam fésülni egyébként, de mivel a szőnyegből kiszedni a szőrt másfél-két óra gumis ablaktörlővel (ez a leghatásosabb, ja és el is kopott rendesen a szőnyegen) szóval sokáig tart és nem tudom mindig csinálni.. :( minden másnap porszívozok MÉGIS minden csupa por, a szőnyeg macskaszőrös.

Milyen tippeket, tanácsokat tudtok adni ezen problémák megoldására?


2014. aug. 27. 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
persze, hogy megérné :) és kefével kell sikálni, jóóóóó alaposan dörgölve :) ha megszáradt akkor pedig alapos porszívózás :)
2014. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
okés köszi a tippeket :D holnap nekilátok valami takarításnak :D
2014. aug. 31. 23:48
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha a macskád gyakran kap konzervet vagy tápot, megoldás lehet egy időre átállni főtt húsra,és összehasonlítani kevesebb szőrt hullat-e.
2014. szept. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!