Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi alapján döntöd el, hogy...

Mi alapján döntöd el, hogy mennyi ruha kerüljön a mosógépbe? És a szükséges vízmennyiséget minden gép magának állítja be?

Figyelt kérdés
Pl. ha 5 kg törölköző teleszívja magát vízzel, sokkal nagyobb terhelést jelent a gépnek, mint mondjuk ugyanannyi fehérnemű. Új a gép, nem akarom tönkretenni.
2010. jan. 19. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
hát, ha megemelem a kupacot akkor kb árzem, hogy mennyi lehet
2010. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem méricskélem, hanem pl. főmosásnál (fehéreknél) amennyi kényelmesen belefér a mosógépbe 60 vagy 90 fokon, színeseknél pedig lazábban, 35-40 fokon. A vízmennyiség és a többi a program dolga.
2010. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy szoktam, hogy amennyi kényelmesen belefér. Tehát nem annyira tömöm meg, hogy ajtót is alig bírjam becsukni. Ha nagyon kevésnek találom akkor félprogramot indítok el.
2010. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy szoktam, hogy ha már benne van, és kézzel lenyomom a ruhát, akkor még 15-20 cm-t le lehessen nyomni.
2010. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól nem kell félned, h tönkremegy a mosógép a túlsúlytól.

Ha túlpakolod, akkor nem fogja tudni átöblíteni a ruhákat, és nem lesz tiszta, vagy marad benne mosószer a végén.

ha ilyet tapasztalsz, akkor legközelebb kevesebbet rakjál bele.


A szükséges vízmenniséget a legtöbb gép magának állítja be, de vannak olyan gépek, ahol van fél-töltés program, és azoknál te állítod be.

2010. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is lazán szoktam megpakolni, azt úgy is látod. Egyszer nagyon megpakoltam, ami csak belefért. Meg is bántam, nagyon összegyűrődtek benne a ruhák. De a gépnek ettől nem lehet baja.:)
2010. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20.01 vagyok, úgyis egy szó.:)
2010. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!