Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szükséges e a vállalkozással...

Szükséges e a vállalkozással megegyező iskolával rendelkezni? (ruha üzlethez eladói/kereskedelmi végzettség? )

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem, ha a vállalkozásban van alkalmazottad, aki rendelkezik a megfelelő végzettséggel, ha nincs alkalmazott akkor viszont Neked kell a megfelelő szakképesítéssel rendelkezned.
2010. júl. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól tudja az előttem szóló.
2010. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. erre gondoltam én is. és esetleg azt tudni hogy hol lehet ilyen sulit elvégezni? csak fösuli van?
2010. júl. 29. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én ha jóltudom eladói dolgoknál nem fontos az sem h az alkalmazottnak legyen végzettsége, de ebben nem vagyok biztos. viszont ha diákmunkát veszel fel, akkor tuti nem kell, és akkor egy adóznod is kevesebbet kell, meg egy diákot megfizetni sem kell annyira.
2010. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak írom ezt a választ. Vannak olyan szakmák amik szakképesítéshez vannak kötve az eladói is egy ilyen szakma. Tanulót alkalmazni sem olyan egyszerű eset, mert tanulószerződést kell vele kötni, a kamaránál be kell jelenteni. A saját vállalkozásom nem kockáztatnám olyannal, hogy egy hozzá nem értőt alkalmazom és akire nem tudok folyamatosan számítani.
2010. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!