Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tetűírtás. Van még reményem?...

Tetűírtás. Van még reményem? Ötlet, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hete fedeztűk fel a lányom és az én hajamban a fejtetűt,volt írtás, fésülés, mosás, ismétlés, hajvágás. A fejünkön mégis van mindig újra és újra serke,

Az ágyneműt, törülközőt, ruhákat naponta cseréltük 3 napig bírtam ezt egyedül, aztán sajnos a pici babám kórházba került, és már nem tudtunk mindent megcsinálni, egy idő után visszatértek,fejünkön (főleg enyémen) számos serke, ágyban éreztem mászni a lábamon először, és a férjem is, majd a fejemen is a tetűt. (riasztót is használunk) újra elkezdtük, még a ruhákat is bezsákoltuk, és csak azt hordjuk, ami frissen vasalt. Kárpitokat, ágyat minden nap porszívózöm, de már nem bírom tovább ezt a két pici mellett, egyedül kell csinálnom, apának muszály dolgoznia.

Ötlet, hogy hogy lesz ennek vége? Gócpont? Bármi amit nem tettem meg?

Egy kis reményt kérek, meddig kell ezt csinánom még? Biztos eltűnnek?


2014. szept. 17. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a fejünkről lejöttek, több napig semmi, a lakásban lehetnek valahol még...
2014. szept. 17. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:

3. Lemosás

Személykezelésre alkalmas módszer, azonnali tetűmentességet biztosít.

Engedélyezett készítmény

2%-os KREZOL SZAPPAN

Beszerezhetősége – elkészítése

A készítmény hétköznap 8-18 óráig sok VII. kerületi patikában beszerezhető, sajnos házilag nem elkészíthető!

2014. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is a kérdésedre a válasz de elmesélem, hogy jártunk mi. Évekkel ezelőtt egyszer csak az ágyneműkön kezdtek megjelenni apró vérfoltok, először szúnyogra gyanakodtunk, de kicsit hihetetlen volt, mert mindenütt szúnyogháló van. Hetekkel később, rájöttem, hogy bolhák vannak a lakásban. Normális család vagyunk, a lakásban tisztaság, kéthetente ágyneműt mosunk, mindenki fürdik stb. Nem tudtuk mire vélni a dolgot. Honnan jelentek meg bolhák? Vettem irtószert, minden helyiséget bepermeteztem, kb. három hónapig eltűntek, utána kezdődött minden elölről. Hatalmas rejtély volt, honnan jelennek meg újra és újra, amíg egyszer a felső szomszéd melletti lakó valahogy el nem szólta magát, hogy nem tud semmilyen ruhát kiteríteni a balkonra, mert a felettünk lévő lakásból mennek át a bolhák. Akkor esett le, hogy mi a szitu. A felettünk lévő lakásban jó pár éve meghalt az asszony, és maradt utána egy részeges apa és még részegesebb fia. Amióta a szomszédnő meghalt, a lakásban takarítva nem volt. Nem egyszer előfordult, hogy a két részeges a ház közepére vizelt vagy éppen a nadrágjába végezte a dolgát. Szép lassan olyan bűz volt a lakásban, hogy oda senki be nem mert menni. Innen terjedtek szét a bolhák. Aztán pár éve, amikor a két férfi( apa és fia) szó szerint a halálba itták magukat és a lakás eladódott és végre tisztaság lett, a bolhainvázió is megszűnt.
2014. szept. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!