Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szépecske/menyecskeszem...

Szépecske/menyecskeszem virágomon tetvek jelentek meg, van valami bevált bio módszer, amivel vegyszer nélkül el tudom őket tűntetni?

Figyelt kérdés
Próbálok ma fokhagymát dugni a földbe valahova mellé, de egyéb ötlet is jól jönne... Mellette pont a pár centis sarkantyúkáim hajtanak, tudom, hogy az elvileg a többi növényről is elvonzza a tetveket, de azokat se szeretném kiírtani, olyan szépen nőnek, és jól takarnák a csúnya kerítést...

2012. máj. 22. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Katicabogár tetvekkel (is) táplálkozik. Ennél biobbat nem tudok :D
2012. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

A növény erjesztett levével permetezd le.

2012. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet,sajnos ilyen növényt még nem is látam, de ha kirándulás alkalmával összefutnék vele, akkor gyűjtök egy keveset, biztos ami biztos.. De remélhetőleg mostanában nem lesz rá szükség, mára megjelent egy katicabogár lárva, és akcióba lépett :)
2012. máj. 23. 09:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Erjesztett csalánlé vagy pedig szappanos víz.
2012. máj. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!