Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kislanyom 1 eves es nagyon...

Kislanyom 1 eves es nagyon sok ruhacska van amit mar kinott es arra gondoltam hogy vakuum tarolozacskoba teszem oket hogy minel kevesebb helyet foglaljanak de meg eddig soha nem hasznaltam ilyet mik a tapasztalatok, nem teszi tonkre a ruhakat?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne kell vákuumzsák. Sima mezei vastagabb szemeteszsák, és porszívó. Nem teszi tönkre a ruhát, csak majd ki kell vasalni.


https://www.youtube.com/watch?v=6MHpsg7sGJ4


Évek óta így tárolom pl a párnákat, és a téli vastag pulóvereket.

2014. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a videó linket, haláli.

Én is fogom alkalmazni...

2014. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Én évek óta használom ezeket a tárolókat, szeretem. Ágyneműt, télikabátokat és a gyerekeim ruháit tárolom ilyenekben. 4 év van a 2 lányom között, nem kevés ruha :)

Eddig egyetlenegy hófehér kisruhán találtam sárga foltot, ami tuti nem volt ott, nem tudtam kimosni. Meg egyszer én b...tam el, mert egy színes kabátot a hófehérek mellé raktam. Na, azok is színesek lettek, remélem kijön majd belőlük. Ami ilyen gyanús, azt rakd egy zacsiba, vagy nejlonszatyorba is.

Vagy az Aldiban, vagy a Lidl-ben vettem. Nem drága, kényelmesebb, mint a kukazsák, és legalább látod is, hogy mi van benne.

Az is igaz, hogy a végtelenségig nem bírja :)

2014. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat nagyon hasznosak voltak
2014. szept. 18. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi volt az első válaszban szereplő videón? Már nem érhető el, de engem is érdekel a téma. Tudom, már régi volt a kérdés, de ha erre jártok még, írjatok! :-)
2017. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!